Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: P.J.
Achternaam: Voncken
Titels: mr.

Rechtbank Limburg

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Limburg

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 19-10-2011

    Soort bedrijf/instantie : landschapsbeheerorganisatie

    Instantie : Stichting Limburgs Landschap

    Functie : Lid Dagelijks Bestuur

    Plaats : Arcen

    Bezoldigd : Nee

  2. Datum ingang : 06-02-1997

    Soort bedrijf/instantie : uitgeverij juridische werken

    Instantie : Wolters-Kluwer BV

    Functie : Redacteur / auteur editiie Pensioen en andere toekomstvoorzieningen

    Plaats : Roermond

    Bezoldigd : Ja

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-08-2012

    Instantie : Rechtbank Roermond

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Rechtbank Roermond

    Functie : senior rechter

    Datum eind : 31-07-2012

  3. Datum ingang : 01-07-2010

    Instantie : Rechtbank Roermond

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  4. Datum ingang : 14-09-1994

    Instantie : Rechtbank Roermond

    Functie : Coördinerend vice-president

    Datum eind : 30-06-2010

  5. Datum ingang : 14-01-1987

    Instantie : Rechtbank Maastricht

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  6. Datum ingang : 22-07-1991

    Instantie : Rechtbank Roermond

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 13-09-1994

  7. Datum ingang : 07-05-1985

    Instantie : Raad van beroep Roermond

    Functie : Ondervoorzitter

    Datum eind : 30-06-1992

  8. Datum ingang : 22-11-1989

    Instantie : Raad van beroep Arnhem

    Functie : Plaatsvervangend voorzitter

    Datum eind : 30-06-1992

  9. Datum ingang : 02-01-1991

    Instantie : Rechtbank Roermond

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 22-07-1991

  10. Datum ingang : 04-12-1984

    Instantie : Raad van beroep Roermond

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 06-05-1985

  11. Datum ingang : 04-12-1984

    Instantie : Raad van beroep Roermond

    Functie : Plaatsvervangend voorzitter

    Datum eind : 06-05-1985

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 28-12-1999

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : Kamer van toezicht notarissen en kandidaat-notarissen

    Functie : Plaatsvervangend voorzitter

    Plaats : Roermond

    Bezoldigd : Onbekend

    Datum eind : 01-08-2012