Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: M.P.F.
Achternaam: van Dooren
Titels: mr.

Rechtbank Limburg

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-11-2014

    Instantie : Rechtbank Limburg

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-09-2014

    Soort bedrijf/instantie : Hoge School

    Instantie : Hoge School Zuyd

    Functie : Lid van de examencommissie

    Plaats : Maastricht

    Bezoldigd : Ja

  2. Datum ingang : 01-07-2014

    Soort bedrijf/instantie : Hoge School

    Instantie : Fontys Hoge School

    Functie : Voorzitter van de bezwarencommissie

    Plaats : Eindhoven

    Bezoldigd : Ja

  3. Datum ingang : 30-10-2006

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : Forum ad Mosam

    Functie : Bestuurslid

    Bezoldigd : Onbekend

  4. Datum ingang : 01-07-2003

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : Hafkamp Opleidingen B.V.

    Functie : Docent

    Plaats : Venlo

    Bezoldigd : Onbekend

  5. Datum ingang : 01-11-1999

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : Kamer van toezicht voor notarissen en kandidaat-notarissen

    Functie : Plaatsvervangend lid

    Plaats : Roermond

    Bezoldigd : Onbekend

  6. Datum ingang : 01-01-1997

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : Stichting Centrale Administratie Onderwijs

    Functie : Secretaris

    Plaats : Weert

    Bezoldigd : Onbekend

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Limburg

    Functie : senior rechter

    Datum eind : 31-10-2014

  2. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Rechtbank Roermond

    Functie : senior rechter

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Datum ingang : 01-01-2002

    Instantie : Rechtbank Roermond

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  4. Datum ingang : 30-10-1990

    Instantie : Kantongerecht Roermond

    Functie : coördinerend kantonrechter

    Datum eind : 31-12-2001

  5. Datum ingang : 02-04-1990

    Instantie : Kantongerecht Venlo

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  6. Datum ingang : 23-04-1986

    Instantie : Rechtbank Roermond

    Functie : Rechter

    Datum eind : 29-10-1990

  7. Datum ingang : 02-04-1990

    Instantie : Kantongerecht Roermond

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 09-10-1990

  8. Datum ingang : 05-02-1985

    Instantie : Rechtbank Roermond

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 22-04-1986

  9. Datum ingang : 04-04-1985

    Instantie : Rechtbank Roermond

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 22-04-1986

  10. Datum ingang : 01-08-1979

    Instantie : Rechtbank Roermond

    Functie : Rechterlijk ambtenaar in opleiding

    Datum eind : 04-02-1985