Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: M.J.
Achternaam: van Lee
Titels: mr.

Rechtbank Gelderland

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-04-2013

    Instantie : Rechtbank Gelderland

    Functie : senior rechter

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 18-03-2010

    Soort bedrijf/instantie : St FAHP verstrekt geldelijke tegemoetkomingen voor publicaties

    Instantie : Stichting Fonds Apeldoornse Historische Publicaties

    Functie : Voorzitter

    Plaats : Apeldoorn

    Bezoldigd : Nee

  2. Datum ingang : 16-04-2009

    Soort bedrijf/instantie : tuchtrechtelijke instantie

    Instantie : Accountantskamer

    Functie : Plv. voorzitter

    Plaats : Zwolle

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-08-2013

  2. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Oost-Nederland

    Functie : senior rechter

    Datum eind : 31-03-2013

  3. Datum ingang : 31-05-2010

    Instantie : Gerechtshof Leeuwarden

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  4. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Rechtbank Zutphen

    Functie : senior rechter

    Datum eind : 31-12-2012

  5. Datum ingang : 01-07-1992

    Instantie : Rechtbank Zutphen

    Functie : Rechter

    Datum eind : 31-12-2010

  6. Datum ingang : 16-10-2007

    Instantie : Rechtbank Zutphen

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  7. Datum ingang : 20-04-1993

    Instantie : Kantongerecht Apeldoorn

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  8. Datum ingang : 20-04-1993

    Instantie : Kantongerecht Groenlo

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  9. Datum ingang : 15-09-1993

    Instantie : Kantongerecht Harderwijk

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  10. Datum ingang : 30-08-1993

    Instantie : Kantongerecht Terborg

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  11. Datum ingang : 20-04-1993

    Instantie : Kantongerecht Zutphen

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  12. Datum ingang : 22-07-1991

    Instantie : Raad van beroep Arnhem

    Functie : Ondervoorzitter

    Datum eind : 30-06-1992

  13. Datum ingang : 01-06-1992

    Instantie : Rechtbank Zutphen

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 30-06-1992

  14. Datum ingang : 25-10-1989

    Instantie : Raad van beroep Arnhem

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 21-07-1991

  15. Datum ingang : 29-06-1990

    Instantie : Raad van beroep 's-Hertogenbosch

    Functie : Plaatsvervangend voorzitter

    Datum eind : 21-07-1991

  16. Datum ingang : 29-06-1990

    Instantie : Raad van beroep Arnhem

    Functie : Plaatsvervangend voorzitter

    Datum eind : 21-07-1991

  17. Datum ingang : 16-08-1983

    Instantie : Raad van beroep Arnhem

    Functie : Rechterlijk ambtenaar in opleiding

    Datum eind : 24-10-1989

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-01-2009

    Soort bedrijf/instantie : scholengemeenschappen

    Instantie : Veluwse Onderwijsgroep

    Functie : Lid Raad van Toezicht

    Plaats : Apeldoorn

    Bezoldigd : Ja

    Datum eind : 01-01-2016