Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: M.J.
Achternaam: Borgers
Titels: mr.

Hoge Raad

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2016

    Instantie : Hoge Raad

    Functie : Raadsheer

    Functie buiten de rechterlijke macht

  1. Datum ingang : 01-03-2006

    Instantie : Vrije Universiteit

    Functie : Hoogleraar straf(proces)recht

    Plaats : Amsterdam

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-07-2015

    Soort bedrijf/instantie : Medezeggenschapsraad school

    Instantie : Roelof Venemaschool

    Functie : Lid oudergeleding

    Plaats : Amstelveen

    Bezoldigd : Nee

  2. Datum ingang : 01-08-2006

    Soort bedrijf/instantie : uitgever

    Instantie : Kluwer

    Functie : Auteur/annotator

    Plaats : Amsterdam

    Bezoldigd : Ja

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-07-2013

    Soort bedrijf/instantie : Vereniging

    Instantie : Nederlandse Juristenvereniging

    Functie : Bestuurslid

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Nee

    Datum eind : 01-07-2017

  2. Datum ingang : 01-09-2012

    Soort bedrijf/instantie : beroepsopleiding

    Instantie : stichting beroepsopleiding Advocatuur

    Functie : Bestuurslid

    Plaats : Amsterdam

    Bezoldigd : Ja

    Datum eind : 01-01-2016

  3. Datum ingang : 01-03-2006

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : Vrije Universiteit Amsterdam

    Functie : Hoogleraar straf(proces)recht

    Plaats : Amsterdam

    Bezoldigd : Onbekend

    Datum eind : 01-01-2016

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2015

  2. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Rotterdam

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2013

  3. Datum ingang : 09-05-2007

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  4. Datum ingang : 01-04-2005

    Instantie : Rechtbank Rotterdam

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012