Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: M.
Achternaam: Kraefft
Titels: mr.

Rechtbank Noord-Holland

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Noord-Holland

    Functie : Rechter

  2. Datum ingang : 01-01-2016

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Nevenbetrekkingen

  1. Functie : Voorzitter Commissie van Toezicht

    Instantie : P.I. Heerhugowaard Alkmaar, locatie Schutterswei

    Datum ingang : 01-02-2011

    Datum eind : 01-01-2013

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Bezoldigd : Onbekend

  2. Functie : Lid Commissie van Toezicht

    Instantie : PI NHN Locatie Schutterswei

    Plaats : Alkmaar

    Datum ingang : 01-04-2007

    Datum eind : 01-02-2011

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Bezoldigd : Onbekend

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-04-2002

    Instantie : Rechtbank Alkmaar

    Functie : Rechter

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Datum ingang : 21-12-2000

    Instantie : Rechtbank Alkmaar

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 31-03-2002

  3. Datum ingang : 23-02-2001

    Instantie : Rechtbank Alkmaar

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-03-2002

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-02-2011

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : P.I. Heerhugowaard Alkmaar, locatie Schutterswei

    Functie : Voorzitter Commissie van Toezicht

    Bezoldigd : Onbekend

    Datum eind : 01-01-2013

Centrale Raad van Beroep

    Beroepsgegevens

  1. Functie : Rechter

    Instantie : Rechtbank Noord-Holland

    Datum ingang : 01-01-2013

  2. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Datum ingang : 01-01-2016

    Historie beroepsgegevens

  1. Functie : Rechter

    Instantie : Rechtbank Alkmaar

    Datum ingang : 01-04-2002

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Functie : Gerechtsauditeur

    Instantie : Rechtbank Alkmaar

    Datum ingang : 21-12-2000

    Datum eind : 31-03-2002

  3. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Alkmaar

    Datum ingang : 23-02-2001

    Datum eind : 31-03-2002