Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: L.H.A.M.
Achternaam: Voncken
Titels: mr.

Rechtshof Amsterdam

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-04-2016

    Instantie : Rechtbank Noord-Nederland

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

  2. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-01-2007

    Soort bedrijf/instantie : gerechtshof

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Plaats : Amsterdam

    Bezoldigd : Ja

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Noord-Nederland

    Functie : senior rechter A

    Datum eind : 31-03-2016

  2. Datum ingang : 01-01-2007

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Datum ingang : 01-01-2007

    Instantie : Rechtbank Groningen

    Functie : Sectorvoorzitter

    Datum eind : 31-12-2012

  4. Datum ingang : 01-04-2011

    Instantie : Rechtbank Groningen

    Functie : senior rechter A

    Datum eind : 31-12-2012

  5. Datum ingang : 01-01-2007

    Instantie : Rechtbank Groningen

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-03-2011

  6. Datum ingang : 01-03-2005

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2006

  7. Datum ingang : 17-11-2000

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 28-02-2005

  8. Datum ingang : 26-10-1990

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Functie : Rechter

    Datum eind : 16-11-2000

  9. Datum ingang : 14-04-1988

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 25-10-1990

  10. Datum ingang : 11-01-1989

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 25-10-1990

  11. Datum ingang : 28-04-1986

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Functie : Rechterlijk ambtenaar in opleiding

    Datum eind : 13-04-1988

  12. Datum ingang : 22-02-1982

    Instantie : Rechtbank Alkmaar

    Functie : Rechterlijk ambtenaar in opleiding

    Datum eind : 27-04-1986

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 07-01-2009

    Soort bedrijf/instantie : selectiecommissie

    Instantie : Selectiecommissie Rechterlijke Macht

    Functie : Lid

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Ja

    Datum eind : 01-07-2014

Rechtbank Noord-Nederland

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-04-2016

    Instantie : Rechtbank Noord-Nederland

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

  2. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-01-2007

    Soort bedrijf/instantie : gerechtshof

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Plaats : Amsterdam

    Bezoldigd : Ja

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Noord-Nederland

    Functie : senior rechter A

    Datum eind : 31-03-2016

  2. Datum ingang : 01-01-2007

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Datum ingang : 01-01-2007

    Instantie : Rechtbank Groningen

    Functie : Sectorvoorzitter

    Datum eind : 31-12-2012

  4. Datum ingang : 01-04-2011

    Instantie : Rechtbank Groningen

    Functie : senior rechter A

    Datum eind : 31-12-2012

  5. Datum ingang : 01-01-2007

    Instantie : Rechtbank Groningen

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-03-2011

  6. Datum ingang : 01-03-2005

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2006

  7. Datum ingang : 17-11-2000

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 28-02-2005

  8. Datum ingang : 26-10-1990

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Functie : Rechter

    Datum eind : 16-11-2000

  9. Datum ingang : 14-04-1988

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 25-10-1990

  10. Datum ingang : 11-01-1989

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 25-10-1990

  11. Datum ingang : 28-04-1986

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Functie : Rechterlijk ambtenaar in opleiding

    Datum eind : 13-04-1988

  12. Datum ingang : 22-02-1982

    Instantie : Rechtbank Alkmaar

    Functie : Rechterlijk ambtenaar in opleiding

    Datum eind : 27-04-1986

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 07-01-2009

    Soort bedrijf/instantie : selectiecommissie

    Instantie : Selectiecommissie Rechterlijke Macht

    Functie : Lid

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Ja

    Datum eind : 01-07-2014