Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: L.C.P.
Achternaam: Goossens
Titels: mr.

Rechtbank Gelderland

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-04-2013

    Instantie : Rechtbank Gelderland

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-03-2015

    Soort bedrijf/instantie : Herstelrecht

    Instantie : St. Restorative Justice

    Functie : Lid committee v. Aanbeveling Stichting Restorative Justice

    Plaats : Amsterdam

    Bezoldigd : Nee

  2. Datum ingang : 01-05-2011

    Soort bedrijf/instantie : Schadefonds Geweldsmisdrijven

    Instantie : Schadefonds Geweldsmisdrijven

    Functie : Voorzitter commissie

    Plaats : Rijswijk

    Bezoldigd : Ja

  3. Datum ingang : 01-01-2006

    Soort bedrijf/instantie : Nederlands Arbitrage Instituut (NAI)

    Instantie : Nederlands Arbitrage Instituut (NAI)

    Functie : Arbiter

    Plaats : Rotterdam

    Bezoldigd : Ja

  4. Datum ingang : 01-01-1996

    Soort bedrijf/instantie : SSR

    Instantie : SSR

    Functie : Docent

    Plaats : Utrecht

    Bezoldigd : Ja

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Oost-Nederland

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-03-2013

  2. Datum ingang : 01-09-2010

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Datum ingang : 01-08-2007

    Instantie : Arrondissementsparket Zutphen

    Functie : Hoofdofficier van justitie

    Datum eind : 31-08-2010

  4. Datum ingang : 01-03-2005

    Instantie : Arrondissementsparket Amsterdam

    Functie : Fungerend hoofdofficier van justitie

    Datum eind : 31-07-2007

  5. Datum ingang : 01-11-1999

    Instantie : Rechtbank Rotterdam

    Functie : Coördinerend vice-president

    Datum eind : 28-02-2005

  6. Datum ingang : 01-08-1990

    Instantie : Rechtbank Rotterdam

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-10-1999

  7. Datum ingang : 01-08-1990

    Instantie : Gemeensch. Hof van Justitie v.d. Ned. Antillen en Aruba

    Functie : Lid

    Datum eind : 31-07-1995

  8. Datum ingang : 17-04-1987

    Instantie : Rechtbank Rotterdam

    Functie : Rechter

    Datum eind : 31-07-1990

  9. Datum ingang : 01-01-1986

    Instantie : Rechtbank Rotterdam

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 16-04-1987

  10. Datum ingang : 01-01-1986

    Instantie : Rechtbank Rotterdam

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 16-04-1987

  11. Datum ingang : 01-11-1982

    Instantie : Rechtbank Rotterdam

    Functie : Rechterlijk ambtenaar in opleiding

    Datum eind : 31-12-1985