Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: L.A.
Achternaam: Gruiters
Titels: mr.

Rechtbank Limburg

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Limburg

    Functie : senior rechter A

    Nevenbetrekkingen

  1. Functie : Plaatsvervangend voorzitter

    Instantie : Kamer van toezicht over de notarissen en kandidaat-notarissen

    Plaats : Roermond

    Datum ingang : 10-12-2004

    Datum eind : 01-04-2013

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Bezoldigd : Onbekend

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Limburg

    Functie : Lid van het bestuur

    Datum eind : 30-09-2017

  2. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Rechtbank Roermond

    Functie : Sectorvoorzitter

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Rechtbank Roermond

    Functie : senior rechter A

    Datum eind : 31-12-2012

  4. Datum ingang : 01-01-2005

    Instantie : Rechtbank Roermond

    Functie : Sectorvoorzitter

    Datum eind : 31-12-2010

  5. Datum ingang : 01-01-2005

    Instantie : Rechtbank Roermond

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  6. Datum ingang : 15-06-1990

    Instantie : Rechtbank Roermond

    Functie : Rechter

    Datum eind : 31-12-2004

  7. Datum ingang : 26-10-1993

    Instantie : Kantongerecht Roermond

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  8. Datum ingang : 26-10-1993

    Instantie : Kantongerecht Venlo

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  9. Datum ingang : 19-12-1991

    Instantie : Raad van beroep Roermond

    Functie : Plaatsvervangend voorzitter

    Datum eind : 30-06-1992

  10. Datum ingang : 20-04-1989

    Instantie : Rechtbank Roermond

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 14-06-1990

  11. Datum ingang : 01-11-1984

    Instantie : Rechtbank Roermond

    Functie : Rechterlijk ambtenaar in opleiding

    Datum eind : 31-01-1989

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 10-12-2004

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : Kamer van toezicht over de notarissen en kandidaat-notarissen

    Functie : Plaatsvervangend voorzitter

    Plaats : Roermond

    Bezoldigd : Onbekend

    Datum eind : 01-04-2013