Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: L.
Achternaam: van Gijn
Titels: mr.

Rechtbank Gelderland

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-04-2013

    Instantie : Rechtbank Gelderland

    Functie : senior rechter

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Oost-Nederland

    Functie : senior rechter

    Datum eind : 31-03-2013

  2. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Functie : senior rechter

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Datum ingang : 01-08-2007

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  4. Datum ingang : 01-09-1994

    Instantie : Rechtbank Zutphen

    Functie : Rechter

    Datum eind : 31-07-2007

  5. Datum ingang : 01-08-2000

    Instantie : Gemeensch. Hof van Justitie v.d. Ned. Antillen en Aruba

    Functie : Lid

    Datum eind : 01-08-2005

  6. Datum ingang : 10-10-1994

    Instantie : Kantongerecht Apeldoorn

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  7. Datum ingang : 10-10-1994

    Instantie : Kantongerecht Groenlo

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  8. Datum ingang : 10-10-1994

    Instantie : Kantongerecht Harderwijk

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  9. Datum ingang : 10-10-1994

    Instantie : Kantongerecht Terborg

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  10. Datum ingang : 10-10-1994

    Instantie : Kantongerecht Zutphen

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  11. Datum ingang : 24-08-1993

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Functie : Rechter

    Datum eind : 31-08-1994

  12. Datum ingang : 20-12-1991

    Instantie : Raad van beroep 's-Gravenhage

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 23-08-1993

  13. Datum ingang : 01-07-1992

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Functie : Gerechtsauditeur tevens rechter plaatsvervanger

    Datum eind : 23-08-1993

  14. Datum ingang : 20-12-1991

    Instantie : Raad van beroep 's-Gravenhage

    Functie : Plaatsvervangend voorzitter

    Datum eind : 30-06-1992