Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: L.
Achternaam: Verheij
Titels: mr.

Rechtshof Den Haag

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Den Haag

    Functie : Voorzitter van het bestuur

  2. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Den Haag

    Functie : senior raadsheer

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-07-2016

    Soort bedrijf/instantie : Nederlands Gereformeerde Kerk Den Haag-Rijswijk

    Instantie : Nederlands Gereformeerde Kerk

    Functie : Voorzitter Kerkenraad

    Plaats : Rijswijk

    Bezoldigd : Nee

  2. Datum ingang : 01-04-2011

    Soort bedrijf/instantie : Commissie Kerkrecht en Beroepszaken van de Nederlandse Gereformeerde Kerken

    Instantie : Commissie Kerkrecht en Beroepszaken van de Nederlandse Gereformeerde Kerken

    Functie : Voorzitter

    Bezoldigd : Nee

  3. Datum ingang : 19-05-2010

    Soort bedrijf/instantie : Landelijke Selectiecommissie Rechters (LSR)

    Instantie : Landelijke Selectiecommissie Rechters (LSR)

    Functie : Voorzitter

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Nee

  4. Datum ingang : 01-09-2009

    Soort bedrijf/instantie : Nederlands Dagblad

    Instantie : Nederlands Dagblad

    Functie : Voorzitter Raad van Advies

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-10-2012

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Functie : President

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Datum ingang : 01-10-2012

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Functie : Voorzitter van het bestuur

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Datum ingang : 01-01-2008

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Voorzitter van het bestuur

    Datum eind : 30-09-2012

  4. Datum ingang : 15-04-2002

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 15-02-2006

  5. Datum ingang : 15-04-2002

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 13-01-2006

  6. Datum ingang : 11-12-1996

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Functie : Coördinerend vice-president

    Datum eind : 14-04-2002

  7. Datum ingang : 25-02-1991

    Instantie : Rechtbank Rotterdam

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 14-04-2002

  8. Datum ingang : 08-07-1991

    Instantie : Kantongerecht Alphen aan den Rijn

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  9. Datum ingang : 08-07-1991

    Instantie : Kantongerecht Leiden

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  10. Datum ingang : 16-10-1991

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 10-12-1996

  11. Datum ingang : 20-07-1987

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Functie : Rechter

    Datum eind : 15-10-1991

  12. Datum ingang : 13-11-1985

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 19-07-1987

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-06-2004

    Soort bedrijf/instantie : Justitie

    Instantie : Justitie

    Functie : Lid CIO-J (Interkerkelijk Overleg van het Justitiepastoraat)

    Bezoldigd : Nee

    Datum eind : 01-07-2015

  2. Datum ingang : 01-06-2004

    Soort bedrijf/instantie : Commissie Categoriaal Pastoraat van de Nederlandse Gereformeerde Kerken

    Instantie : Commissie Categoriaal Pastoraat van de Nederlands Gereformeerde Kerken

    Functie : Lid

    Bezoldigd : Nee

    Datum eind : 01-01-2015