Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: K.
Achternaam: Bunk
Titels: mr.

Rechtbank Noord-Nederland

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Noord-Nederland

    Functie : Rechter

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 15-05-2017

    Soort bedrijf/instantie : vereniging/paardenstamboek

    Instantie : Koninklijke Vereniging Friesch Paarden Stamboek

    Functie : Voorzitter college van appèl

    Plaats : Drachten

    Bezoldigd : Ja

  2. Datum ingang : 01-07-2011

    Soort bedrijf/instantie : Rijksuniversiteit Groningen

    Instantie : Groninger Universiteits Fonds

    Functie : Lid Raad van Toezicht

    Plaats : Groningen

    Bezoldigd : Nee

  3. Datum ingang : 01-01-2008

    Soort bedrijf/instantie : stichting

    Instantie : Stichting Kinderoncologie Groningen

    Functie : Voorzitter

    Plaats : Groningen

    Bezoldigd : Nee

    Voorgaande betrekkingen

  1. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank

    Plaats : Leeuwarden

    Datum ingang : 01-01-2009

    Datum eind : 01-07-2009

  2. Functie : Plaatsvervangend Advocaat-Generaal

    Instantie : Rechtbank

    Plaats : Leeuwarden

    Datum ingang : 01-07-2008

    Datum eind : 01-01-2009

  3. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank

    Plaats : Assen

    Datum ingang : 01-04-2008

    Datum eind : 01-07-2008

  4. Functie : Officier van Justitie

    Instantie : Openbaar Ministerie

    Plaats : Zwolle-Lelystad

    Datum ingang : 01-04-2005

    Datum eind : 01-04-2008

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-07-2009

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Functie : Rechter

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Datum ingang : 01-05-1992

    Instantie : Arrondissementsparket Leeuwarden

    Functie : Officier

    Datum eind : 30-06-2009

  3. Datum ingang : 01-01-2009

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 30-06-2009

  4. Datum ingang : 01-04-2008

    Instantie : Rechtbank Assen

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 01-07-2008

  5. Datum ingang : 01-05-1991

    Instantie : Arrondissementsparket Leeuwarden

    Functie : Substituut-officier

    Datum eind : 30-04-1992