Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: J.W.P.
Achternaam: van Heusden
Titels: mr.

Hoge Raad

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-03-2010

    Instantie : Hoge Raad

    Functie : Gerechtsauditeur

  2. Datum ingang : 28-04-2015

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

  3. Datum ingang : 31-10-2013

    Instantie : Rechtbank Rotterdam

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 15-02-2013

    Soort bedrijf/instantie : Stichting

    Instantie : Bas van de Goor Foundation

    Functie : Vrijwilliger (adviseren juridische aangelegenheden)

    Plaats : Amsterdam

    Bezoldigd : Nee

Rechtshof Amsterdam

    Beroepsgegevens

  1. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Datum ingang : 28-04-2015

  2. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Rotterdam

    Datum ingang : 31-10-2013

    Nevenbetrekkingen

  1. Functie : Vrijwilliger (adviseren juridische aangelegenheden)

    Instantie : Bas van de Goor Foundation

    Plaats : Amsterdam

    Datum ingang : 15-02-2013

    Soort bedrijf/instantie : Stichting

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Functie : Gerechtsauditeur

    Instantie : Hoge Raad

    Datum ingang : 01-03-2010

    Datum eind : 31-03-2016

Rechtbank Rotterdam

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 28-04-2015

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

  2. Datum ingang : 31-10-2013

    Instantie : Rechtbank Rotterdam

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 15-02-2013

    Soort bedrijf/instantie : Stichting

    Instantie : Bas van de Goor Foundation

    Functie : Vrijwilliger (adviseren juridische aangelegenheden)

    Plaats : Amsterdam

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-03-2010

    Instantie : Hoge Raad

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 31-03-2016