Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: J.W.
Achternaam: Keuning
Titels: mr.

Rechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Beroepsgegevens

  1. Functie : senior rechter

    Instantie : Rechtbank Noord-Nederland

    Datum ingang : 01-01-2013

  2. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Datum ingang : 01-01-2013

    GEEN VELDNAAM AANGEGEVEN : In deze functie wordt betrokkene niet ingezet.

    Nevenbetrekkingen

  1. Functie : Lid Raad van Advies van de opleiding Fiscaal Recht

    Instantie : Rijksuniversiteit Groningen

    Plaats : Groningen

    Datum ingang : 01-05-2013

    Soort bedrijf/instantie : universiteit

    Bezoldigd : Nee

  2. Functie : Lid Moodcourt

    Instantie : Federatie Belastingacademie

    Plaats : Culemborg

    Datum ingang : 21-05-2011

    Soort bedrijf/instantie : opleidingsinstituut

    Bezoldigd : Ja

  3. Functie : Vrijwilliger

    Instantie : c.s.v. De Leeuwarder Zwaluwen

    Plaats : Leeuwarden

    Datum ingang : 01-09-2003

    Datum eind : 01-06-2011

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Bezoldigd : Onbekend

  4. Functie : Webmaster Pelikaankerk

    Instantie : Gereformeerde kerk Leeuwarden-west

    Plaats : Leeuwarden

    Datum ingang : 22-09-2002

    Datum eind : 01-10-2010

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Bezoldigd : Onbekend

    Historie beroepsgegevens

  1. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Gerechtshof Leeuwarden

    Datum ingang : 01-10-2004

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Functie : senior rechter

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Datum ingang : 01-01-2011

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Functie : Vice-president

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Datum ingang : 01-07-2010

    Datum eind : 31-12-2010

  4. Functie : Rechter

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Datum ingang : 01-03-2003

    Datum eind : 30-06-2010

  5. Functie : Gerechtsauditeur

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Datum ingang : 13-03-2002

    Datum eind : 28-02-2003

  6. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Datum ingang : 13-03-2002

    Datum eind : 28-02-2003

Rechtbank Noord-Nederland

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Noord-Nederland

    Functie : senior rechter

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-05-2013

    Soort bedrijf/instantie : universiteit

    Instantie : Rijksuniversiteit Groningen

    Functie : Lid Raad van Advies van de opleiding Fiscaal Recht

    Plaats : Groningen

    Bezoldigd : Nee

  2. Datum ingang : 21-05-2011

    Soort bedrijf/instantie : opleidingsinstituut

    Instantie : Federatie Belastingacademie

    Functie : Lid Moodcourt

    Plaats : Culemborg

    Bezoldigd : Ja

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-03-2015

  2. Datum ingang : 01-10-2004

    Instantie : Gerechtshof Leeuwarden

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Functie : senior rechter

    Datum eind : 31-12-2012

  4. Datum ingang : 01-07-2010

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  5. Datum ingang : 01-03-2003

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Functie : Rechter

    Datum eind : 30-06-2010

  6. Datum ingang : 13-03-2002

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 28-02-2003

  7. Datum ingang : 13-03-2002

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 28-02-2003