Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: J.S.W.
Achternaam: Holtrop
Titels: mr.

Rechtshof Den Haag

    Beroepsgegevens

  1. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Gerechtshof Den Haag

    Datum ingang : 01-09-2013

    Nevenbetrekkingen

  1. Functie : Secundus-lid

    Instantie : College voor het Opzicht (PKN)

    Datum ingang : 01-01-2005

    Soort bedrijf/instantie : College voor het Opzicht (PKN)

    Bezoldigd : Nee

  2. Functie : Voorzitter (uit hoofde van hoofdfunctie gedetacheerd)

    Instantie : Regionaal Tuchtcollege voor de gezondheidszorg in Amsterdam

    Plaats : Amsterdam

    Datum ingang : 01-01-2005

    Soort bedrijf/instantie : Tuchtcollege voor de gezondheidszorg

    Bezoldigd : Nee

  3. Functie : Voorzitter

    Instantie : Beroepscommissie Stichting Incident Management

    Datum ingang : 01-01-2004

    Soort bedrijf/instantie : Beroepscommissie

    Bezoldigd : Ja

  4. Functie : Inleider/coördinator

    Instantie : opleidingscursussen SSR ( tevens begeleider voor de raio's in Suriname)24

    Datum ingang : 01-01-2002

    Soort bedrijf/instantie : SSR

    Bezoldigd : Ja

  5. Functie : Plaatsvervangend voorzitter

    Instantie : Regionaal tuchtcollege voor de gezondheidszorg (Den Haag)

    Plaats : Den Haag

    Datum ingang : 01-01-1993

    Soort bedrijf/instantie : Regionaal Tuchtcollege

    Bezoldigd : Ja

    Historie beroepsgegevens

  1. Functie : senior raadsheer

    Instantie : Gerechtshof Den Haag

    Datum ingang : 01-01-2013

    Datum eind : 31-08-2013

  2. Functie : senior raadsheer

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Datum ingang : 01-01-2011

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Functie : Vice-president

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Datum ingang : 01-12-2007

    Datum eind : 31-12-2010

  4. Functie : Raadsheer

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Datum ingang : 01-09-2005

    Datum eind : 30-11-2007

  5. Functie : Vice-president

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Datum ingang : 29-06-1988

    Datum eind : 31-08-2005

  6. Functie : Lid

    Instantie : Hof van Justitie van de Nederlandse Antillen

    Datum ingang : 06-10-1982

    Datum eind : 28-06-1988

  7. Functie : Rechter

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Datum ingang : 20-02-1980

    Datum eind : 28-06-1988

  8. Functie : Gerechtsauditeur

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Datum ingang : 13-04-1978

    Datum eind : 19-02-1980

  9. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Datum ingang : 31-10-1978

    Datum eind : 19-02-1980

  10. Functie : Rechterlijk ambtenaar in opleiding

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Datum ingang : 01-02-1972

    Datum eind : 12-04-1978