Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: J.S.
Achternaam: van der Kolk
Titels: mr.

Centrale Raad van Beroep

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-03-2014

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : senior raadsheer

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-05-2004

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : Regionale College voor het Opzicht Overijssel-Flevoland-Gelderland van de Protestantse Kerk in Nederland

    Functie : Juridisch adviseur

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 28-02-2014

  2. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Noord-Nederland

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 22-01-2014

  3. Datum ingang : 01-06-2009

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Functie : senior rechter A

    Datum eind : 31-12-2012

  4. Datum ingang : 01-01-2002

    Instantie : Rechtbank Assen

    Functie : Coördinerend vice-president senior

    Datum eind : 31-05-2009

  5. Datum ingang : 01-01-2002

    Instantie : Rechtbank Assen

    Functie : Voorzitter van het bestuur

    Datum eind : 31-05-2009

  6. Datum ingang : 15-07-1998

    Instantie : Rechtbank Assen

    Functie : President

    Datum eind : 31-12-2001

  7. Datum ingang : 02-02-1989

    Instantie : Rechtbank 's-Hertogenbosch

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  8. Datum ingang : 03-08-1994

    Instantie : Rechtbank Breda

    Functie : Coördinerend vice-president

    Datum eind : 14-07-1998

  9. Datum ingang : 08-07-1991

    Instantie : Rechtbank Breda

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 02-08-1994

  10. Datum ingang : 16-05-1986

    Instantie : Raad van beroep 's-Hertogenbosch

    Functie : Ondervoorzitter

    Datum eind : 07-07-1991

  11. Datum ingang : 13-11-1984

    Instantie : Raad van beroep 's-Hertogenbosch

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 15-05-1986

  12. Datum ingang : 03-04-1985

    Instantie : Raad van beroep 's-Hertogenbosch

    Functie : Plaatsvervangend voorzitter

    Datum eind : 15-05-1986

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-02-2005

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : Hanzehogeschool

    Functie : lid werkveld adviescommissie HBO-rechten

    Plaats : Groningen

    Bezoldigd : Onbekend

    Datum eind : 26-11-2012

  2. Datum ingang : 01-03-2010

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : Adviescommissie ongeschiktheidsontslag rechterlijke ambtenaren

    Functie : Lid tevens voorzitter

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Onbekend

    Datum eind : 01-10-2012