Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: J.S.
Achternaam: van Duurling
Titels: mr.

Rechtbank Rotterdam

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Rotterdam

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

  2. Datum ingang : 01-01-2014

    Instantie : Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Functie : Militair lid van de militaire kamer gerechtshof Arnhem-Leeuwarden

  3. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Functie buiten de rechterlijke macht

  1. Datum ingang : 01-01-1978

    Instantie : Ministerie van Defensie

    Functie : Officier Kon. Landmacht

    Plaats : Den Haag

    Datum eind : 01-01-2016

  2. Datum ingang : 01-09-2016

    Instantie : Advies, Recht en Toezicht

    Functie : Zelfstandige

    Plaats : Bodegraven

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-11-2016

    Soort bedrijf/instantie : Stichting

    Instantie : Stichting Klachten en Geschillen Eerstelijnszorg

    Functie : Voorzitter Raad van Toezicht

    Plaats : Eindhoven

    Bezoldigd : Ja

  2. Datum ingang : 01-09-2016

    Soort bedrijf/instantie : Advies aan minister

    Instantie : Ministerie van Defensie

    Functie : Voorzitter/lid adviescommissie

    Plaats : Den Haag/Bodegraven

    Bezoldigd : Ja

  3. Datum ingang : 01-01-1997

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : Militaire Kamer van het Gerechtshof Arnhem

    Functie : militair lid

    Plaats : Arnhem

    Bezoldigd : Onbekend

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-03-2010

    Instantie : Gerechtshof Arnhem

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Datum ingang : 20-07-1998

    Instantie : Rechtbank Dordrecht

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

Rechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Rotterdam

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

  2. Datum ingang : 01-01-2014

    Instantie : Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Functie : Militair lid van de militaire kamer gerechtshof Arnhem-Leeuwarden

  3. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Functie buiten de rechterlijke macht

  1. Datum ingang : 01-01-1978

    Instantie : Ministerie van Defensie

    Functie : Officier Kon. Landmacht

    Plaats : Den Haag

    Datum eind : 01-01-2016

  2. Datum ingang : 01-09-2016

    Instantie : Advies, Recht en Toezicht

    Functie : Zelfstandige

    Plaats : Bodegraven

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-11-2016

    Soort bedrijf/instantie : Stichting

    Instantie : Stichting Klachten en Geschillen Eerstelijnszorg

    Functie : Voorzitter Raad van Toezicht

    Plaats : Eindhoven

    Bezoldigd : Ja

  2. Datum ingang : 01-09-2016

    Soort bedrijf/instantie : Advies aan minister

    Instantie : Ministerie van Defensie

    Functie : Voorzitter/lid adviescommissie

    Plaats : Den Haag/Bodegraven

    Bezoldigd : Ja

  3. Datum ingang : 01-01-1997

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : Militaire Kamer van het Gerechtshof Arnhem

    Functie : militair lid

    Plaats : Arnhem

    Bezoldigd : Onbekend

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-03-2010

    Instantie : Gerechtshof Arnhem

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Datum ingang : 20-07-1998

    Instantie : Rechtbank Dordrecht

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012