Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: J.R.
Achternaam: Krol
Titels: mr.

Rechtbank Midden-Nederland

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-06-2013

    Instantie : Rechtbank Midden-Nederland

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-07-2013

    Soort bedrijf/instantie : Tuchtrechtspraak advocaten

    Instantie : Hof van Discipline

    Functie : Plaatsvervangend lid Hof van Discipline

    Plaats : Den Bosch

    Bezoldigd : Ja

  2. Datum ingang : 01-09-2005

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : Gerefomeerde kerk (vrijgemaakt)

    Functie : Voorzitter Commissie van Beroep in predikantszaken

    Bezoldigd : Nee

  3. Datum ingang : 01-05-1994

    Soort bedrijf/instantie : Onderwijs

    Functie : Voorzitter Commissie van Beroep voor het gereformeerd onderwijs

    Bezoldigd : Ja

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Midden-Nederland

    Functie : senior rechter

    Datum eind : 31-05-2013

  2. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Functie : senior rechter

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Datum ingang : 01-01-2002

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  4. Datum ingang : 14-03-1996

    Instantie : Kantongerecht Utrecht

    Functie : Kantonrechter

    Datum eind : 31-12-2001

  5. Datum ingang : 29-05-1996

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  6. Datum ingang : 05-12-1995

    Instantie : Kantongerecht Utrecht

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 13-03-1996

  7. Datum ingang : 24-01-1990

    Instantie : Arrondissementsparket Utrecht

    Functie : Officier eerste klasse

    Datum eind : 13-03-1996

  8. Datum ingang : 11-01-1983

    Instantie : Arrondissementsparket Zwolle

    Functie : Arrondissementsofficier van justitie

    Datum eind : 23-01-1990

  9. Datum ingang : 01-01-1981

    Instantie : Arrondissementsparket Zwolle

    Functie : Plaatsvervangend-officier van Justitie

    Datum eind : 10-01-1983

  10. Datum ingang : 17-12-1981

    Instantie : Arrondissementsparket Zwolle

    Functie : Substituut-officier

    Datum eind : 10-01-1983

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-09-2011

    Soort bedrijf/instantie : Ondersteunt in financiƫle zin kerken van de Evangelisch Reformierte Kirche in Oostenrijk

    Instantie : Stichting Steun Reformatie Oostenrijk

    Functie : Ad interim voorzitter

    Plaats : Nijkerk

    Bezoldigd : Nee

    Datum eind : 01-01-2014