Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: J.P.M.
Achternaam: Schwillens
Titels: mr.

Rechtbank Midden-Nederland

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Limburg

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

  2. Datum ingang : 01-04-2013

    Instantie : Rechtbank Gelderland

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

  3. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Midden-Nederland

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Functie buiten de rechterlijke macht

  1. Datum ingang : 01-07-2005

    Instantie : Ministerie van Defensie

    Functie : Hoofddocent NLDA

    Plaats : Den Haag

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-12-1997

    Soort bedrijf/instantie : Centraal Militair Hospitaal

    Instantie : Centraal Militair Hospitaal

    Functie : Lid medisch ethische commissie

    Plaats : Utrecht

    Bezoldigd : Onbekend

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-09-2013

    Instantie : Rechtbank Gelderland

    Functie : Militair lid

    Datum eind : 30-10-2014

  2. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Oost-Nederland

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-03-2013

  3. Datum ingang : 04-07-2005

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  4. Datum ingang : 23-09-1998

    Instantie : Rechtbank Maastricht

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  5. Datum ingang : 01-09-2007

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  6. Datum ingang : 01-09-2005

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Functie : Militair lid

    Datum eind : 01-09-2009

  7. Datum ingang : 06-06-2000

    Instantie : Arrondissementsparket Arnhem

    Functie : Plaatsvervangend-officier van Justitie

    Datum eind : 28-02-2005

Rechtbank Gelderland

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Limburg

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

  2. Datum ingang : 01-04-2013

    Instantie : Rechtbank Gelderland

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

  3. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Midden-Nederland

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Functie buiten de rechterlijke macht

  1. Datum ingang : 01-07-2005

    Instantie : Ministerie van Defensie

    Functie : Hoofddocent NLDA

    Plaats : Den Haag

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-12-1997

    Soort bedrijf/instantie : Centraal Militair Hospitaal

    Instantie : Centraal Militair Hospitaal

    Functie : Lid medisch ethische commissie

    Plaats : Utrecht

    Bezoldigd : Onbekend

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-09-2013

    Instantie : Rechtbank Gelderland

    Functie : Militair lid

    Datum eind : 30-10-2014

  2. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Oost-Nederland

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-03-2013

  3. Datum ingang : 04-07-2005

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  4. Datum ingang : 23-09-1998

    Instantie : Rechtbank Maastricht

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  5. Datum ingang : 01-09-2007

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  6. Datum ingang : 01-09-2005

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Functie : Militair lid

    Datum eind : 01-09-2009

  7. Datum ingang : 06-06-2000

    Instantie : Arrondissementsparket Arnhem

    Functie : Plaatsvervangend-officier van Justitie

    Datum eind : 28-02-2005

Rechtbank Limburg

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Limburg

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

  2. Datum ingang : 01-04-2013

    Instantie : Rechtbank Gelderland

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

  3. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Midden-Nederland

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Functie buiten de rechterlijke macht

  1. Datum ingang : 01-07-2005

    Instantie : Ministerie van Defensie

    Functie : Hoofddocent NLDA

    Plaats : Den Haag

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-12-1997

    Soort bedrijf/instantie : Centraal Militair Hospitaal

    Instantie : Centraal Militair Hospitaal

    Functie : Lid medisch ethische commissie

    Plaats : Utrecht

    Bezoldigd : Onbekend

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-09-2013

    Instantie : Rechtbank Gelderland

    Functie : Militair lid

    Datum eind : 30-10-2014

  2. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Oost-Nederland

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-03-2013

  3. Datum ingang : 04-07-2005

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  4. Datum ingang : 23-09-1998

    Instantie : Rechtbank Maastricht

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  5. Datum ingang : 01-09-2007

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  6. Datum ingang : 01-09-2005

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Functie : Militair lid

    Datum eind : 01-09-2009

  7. Datum ingang : 06-06-2000

    Instantie : Arrondissementsparket Arnhem

    Functie : Plaatsvervangend-officier van Justitie

    Datum eind : 28-02-2005