Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: J.P.M.
Achternaam: Kooijmans
Titels: mr.

Rechtbank Oost-Brabant

    Beroepsgegevens

  1. Functie : senior raadsheer

    Instantie : Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Datum ingang : 01-01-2013

  2. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Oost-Brabant

    Datum ingang : 01-01-2013

    Nevenbetrekkingen

  1. Functie : Bestuurslid/Adviseur

    Instantie : Parochiƫle Charitas

    Plaats : Oisterwijk

    Datum ingang : 01-01-2005

    Soort bedrijf/instantie : Charitatieve instelling

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank 's-Hertogenbosch

    Datum ingang : 11-04-2002

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Functie : senior raadsheer

    Instantie : Gerechtshof Arnhem

    Datum ingang : 01-01-2011

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Functie : Vice-president

    Instantie : Gerechtshof Arnhem

    Datum ingang : 01-04-2007

    Datum eind : 31-12-2010

  4. Functie : Raadsheer

    Instantie : Gerechtshof Arnhem

    Datum ingang : 24-08-1999

    Datum eind : 31-03-2007

Rechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Functie : senior raadsheer

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-01-2005

    Soort bedrijf/instantie : Charitatieve instelling

    Instantie : Parochiƫle Charitas

    Functie : Bestuurslid/Adviseur

    Plaats : Oisterwijk

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Oost-Brabant

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-03-2016

  2. Datum ingang : 11-04-2002

    Instantie : Rechtbank 's-Hertogenbosch

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Gerechtshof Arnhem

    Functie : senior raadsheer

    Datum eind : 31-12-2012

  4. Datum ingang : 01-04-2007

    Instantie : Gerechtshof Arnhem

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  5. Datum ingang : 24-08-1999

    Instantie : Gerechtshof Arnhem

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 31-03-2007