Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: J.J.
Achternaam: Udo De Haes
Titels: mr.

Rechtbank Noord-Holland

    Beroepsgegevens

  1. Functie : senior rechter

    Instantie : Rechtbank Noord-Holland

    Datum ingang : 01-01-2013

    Nevenbetrekkingen

  1. Functie : Voorzitter van de commissie van tucht

    Instantie : Nederlands Instituut voor register valuators (NIRV)

    Datum ingang : 01-01-2008

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Bezoldigd : Nee

  2. Functie : Trainer/docent/coach

    Instantie : SSR

    Datum ingang : 01-01-2006

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Bezoldigd : Ja

  3. Functie : Optreden als arbiter via Nederlands Arbitrage Instituut

    Instantie : NAI

    Plaats : Rotterdam

    Datum ingang : 01-01-2003

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Bezoldigd : Ja

  4. Functie : Lid

    Instantie : Aangesloten bij het Nederlands Arbitrage Instituut

    Datum ingang : 01-05-2002

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Bezoldigd : Onbekend

    Historie beroepsgegevens

  1. Functie : senior rechter

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Datum ingang : 01-01-2011

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Functie : Vice-president

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Datum ingang : 13-07-2002

    Datum eind : 31-12-2010

  3. Functie : Coördinerend vice-president

    Instantie : Rechtbank Alkmaar

    Datum ingang : 24-02-1996

    Datum eind : 12-07-2002

  4. Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Instantie : Kantongerecht Alkmaar

    Datum ingang : 30-08-1993

    Datum eind : 31-12-2001

  5. Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Instantie : Kantongerecht Den Helder

    Datum ingang : 20-04-1998

    Datum eind : 31-12-2001

  6. Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Instantie : Kantongerecht Haarlem

    Datum ingang : 02-04-1991

    Datum eind : 31-12-2001

  7. Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Instantie : Kantongerecht Hoorn

    Datum ingang : 20-04-1998

    Datum eind : 31-12-2001

  8. Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Instantie : Kantongerecht Zaandam

    Datum ingang : 02-04-1991

    Datum eind : 31-12-2001

  9. Functie : Vice-president

    Instantie : Rechtbank Alkmaar

    Datum ingang : 08-11-1993

    Datum eind : 23-02-1996

  10. Functie : Rechter

    Instantie : Rechtbank Alkmaar

    Datum ingang : 01-10-1982

    Datum eind : 07-11-1993

  11. Functie : Gerechtsauditeur

    Instantie : Rechtbank Alkmaar

    Datum ingang : 01-09-1981

    Datum eind : 30-09-1982

  12. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Alkmaar

    Datum ingang : 01-09-1981

    Datum eind : 30-09-1982

  13. Functie : Rechterlijk ambtenaar in opleiding

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Datum ingang : 01-11-1975

    Datum eind : 31-08-1981

Rechtbank Gelderland

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-05-2017

    Instantie : Rechtbank Gelderland

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-01-2015

    Soort bedrijf/instantie : eigen praktijk

    Instantie : Praktijk Zin & Visie

    Functie : Coach, trainer, (intervisie) begeleider

    Plaats : Zutphen

    Bezoldigd : Ja

  2. Datum ingang : 01-01-2008

    Soort bedrijf/instantie : Commissie van tucht

    Instantie : Nederlands Instituut voor register valuators (NIRV)

    Functie : Voorzitter van de commissie van tucht

    Bezoldigd : Nee

  3. Datum ingang : 01-01-2006

    Soort bedrijf/instantie : Opleidingsinstituut RM

    Instantie : SSR

    Functie : Trainer/docent/coach

    Plaats : Utrecht

    Bezoldigd : Ja

  4. Datum ingang : 01-01-2003

    Soort bedrijf/instantie : Nederlands Arbitrage Instituut

    Instantie : NAI

    Functie : Optreden als arbiter via Nederlands Arbitrage Instituut

    Plaats : Rotterdam

    Bezoldigd : Nee

  5. Datum ingang : 01-05-2002

    Soort bedrijf/instantie : Nederlands Arbitrage Instituut

    Instantie : Aangesloten bij het Nederlands Arbitrage Instituut

    Functie : Lid

    Plaats : Rotterdam

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-05-2015

    Instantie : Rechtbank Gelderland

    Functie : senior rechter

    Datum eind : 30-04-2017

  2. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Noord-Holland

    Functie : senior rechter

    Datum eind : 30-04-2015

  3. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : senior rechter

    Datum eind : 31-12-2012

  4. Datum ingang : 13-07-2002

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  5. Datum ingang : 24-02-1996

    Instantie : Rechtbank Alkmaar

    Functie : Coördinerend vice-president

    Datum eind : 12-07-2002

  6. Datum ingang : 30-08-1993

    Instantie : Kantongerecht Alkmaar

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  7. Datum ingang : 20-04-1998

    Instantie : Kantongerecht Den Helder

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  8. Datum ingang : 02-04-1991

    Instantie : Kantongerecht Haarlem

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  9. Datum ingang : 20-04-1998

    Instantie : Kantongerecht Hoorn

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  10. Datum ingang : 02-04-1991

    Instantie : Kantongerecht Zaandam

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  11. Datum ingang : 08-11-1993

    Instantie : Rechtbank Alkmaar

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 23-02-1996

  12. Datum ingang : 01-10-1982

    Instantie : Rechtbank Alkmaar

    Functie : Rechter

    Datum eind : 07-11-1993

  13. Datum ingang : 01-09-1981

    Instantie : Rechtbank Alkmaar

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 30-09-1982

  14. Datum ingang : 01-09-1981

    Instantie : Rechtbank Alkmaar

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 30-09-1982

  15. Datum ingang : 01-11-1975

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Functie : Rechterlijk ambtenaar in opleiding

    Datum eind : 31-08-1981