Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: J.J.
Achternaam: Minnaar
Titels: mr.

Rechtshof s-Hertogenbosch

    Beroepsgegevens

  1. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Gerechtshof 's-Hertogenbosch

    Datum ingang : 01-01-2013

    Nevenbetrekkingen

  1. Functie : Redacteur en auteur

    Instantie : Stapel en De Koning (Elsevier)

    Plaats : thuis

    Datum ingang : 01-01-1985

    Soort bedrijf/instantie : Stapel en De Koning (Elsevier)

    Bezoldigd : Ja

    Historie beroepsgegevens

  1. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Gerechtshof 's-Hertogenbosch

    Datum ingang : 04-09-2000

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Functie : Vice-president

    Instantie : Rechtbank Breda

    Datum ingang : 01-01-2002

    Datum eind : 31-12-2010

  3. Functie : Kantonrechter

    Instantie : Kantongerecht Breda

    Datum ingang : 20-07-1998

    Datum eind : 31-12-2001

  4. Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Instantie : Kantongerecht Apeldoorn

    Datum ingang : 03-07-1990

    Datum eind : 31-12-2001

  5. Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Instantie : Kantongerecht Deventer

    Datum ingang : 03-07-1990

    Datum eind : 31-12-2001

  6. Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Instantie : Kantongerecht Groenlo

    Datum ingang : 03-07-1990

    Datum eind : 31-12-2001

  7. Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Instantie : Kantongerecht Zutphen

    Datum ingang : 03-07-1990

    Datum eind : 31-12-2001

  8. Functie : Lid

    Instantie : Gemeensch. Hof van Justitie v.d. Ned. Antillen en Aruba

    Datum ingang : 01-01-1993

    Datum eind : 31-12-1998

  9. Functie : Rechter

    Instantie : Rechtbank Zutphen

    Datum ingang : 03-04-1990

    Datum eind : 19-07-1998

  10. Functie : Gerechtsauditeur

    Instantie : Rechtbank Zutphen

    Datum ingang : 27-04-1988

    Datum eind : 02-04-1990