Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: J.F.M.J.
Achternaam: Bouwman
Titels: mr.

Rechtbank Overijssel

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-04-2013

    Instantie : Rechtbank Overijssel

    Functie : senior rechter

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-09-2017

    Soort bedrijf/instantie : politie

    Instantie : Politieacademie

    Functie : Docent

    Plaats : Apeldoorn

    Bezoldigd : Nee

  2. Datum ingang : 01-05-2015

    Soort bedrijf/instantie : Europees instituut

    Instantie : IARLJ-EASO

    Functie : Member of the editorial board

    Plaats : Dalfsen / Valetta (Malta)

    Bezoldigd : Nee

  3. Datum ingang : 24-10-2014

    Soort bedrijf/instantie : Vereniging

    Instantie : the International Association of Refugee Law Judges (IARLJ)

    Functie : Secretary/treasurer

    Plaats : Haarlem

    Bezoldigd : Nee

  4. Datum ingang : 01-12-2011

    Soort bedrijf/instantie : Raad voor Rechtsbijstand

    Instantie : Landelijke adviescommissie rechtsbijstand in asiel- en vreemdelingenbewaringszaken (LARAV)

    Functie : Voorzitter

    Plaats : Utrecht

    Bezoldigd : Nee

  5. Datum ingang : 01-01-2000

    Soort bedrijf/instantie : Opleidingsinstituut advocatuur

    Instantie : OSR

    Functie : Docent

    Plaats : Utrecht

    Bezoldigd : Ja

  6. Datum ingang : 01-01-2000

    Soort bedrijf/instantie : Opleidingsinstituut rechterlijke organisatie

    Instantie : SSR

    Functie : Docent

    Plaats : Utrecht

    Bezoldigd : Ja

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Oost-Nederland

    Functie : senior rechter

    Datum eind : 31-03-2013

  2. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Rechtbank Zwolle

    Functie : senior rechter

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Datum ingang : 01-09-2002

    Instantie : Rechtbank Zwolle

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  4. Datum ingang : 16-11-1995

    Instantie : Rechtbank Zwolle

    Functie : Rechter

    Datum eind : 31-08-2002

  5. Datum ingang : 27-06-1996

    Instantie : Kantongerecht Deventer

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  6. Datum ingang : 27-06-1996

    Instantie : Kantongerecht Lelystad

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  7. Datum ingang : 27-06-1996

    Instantie : Kantongerecht Zwolle

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  8. Datum ingang : 01-10-1994

    Instantie : Rechtbank Zwolle

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 15-11-1995

  9. Datum ingang : 13-09-1994

    Instantie : Rechtbank Zwolle

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 15-11-1995

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 12-12-2014

    Soort bedrijf/instantie : Universiteit

    Instantie : Robert Schuman Centre for Advanced Studies (EUI)

    Functie : Inhoudelijk adviseur project Return Dialoque (REDIAL)

    Plaats : Dalfsen/Florence

    Bezoldigd : Ja

    Datum eind : 01-01-2017

  2. Datum ingang : 13-11-2008

    Soort bedrijf/instantie : Woningstichting

    Instantie : Vechthorst

    Functie : Voorzitter klachtencommissie

    Plaats : Dalfsen

    Bezoldigd : Ja

    Datum eind : 31-12-2014

  3. Datum ingang : 01-01-2006

    Soort bedrijf/instantie : Opleidingsinstituut politie

    Instantie : Politieacademie

    Functie : Docent

    Plaats : Apeldoorn

    Bezoldigd : Ja

    Datum eind : 31-12-2014

  4. Datum ingang : 01-01-2014

    Soort bedrijf/instantie : Universiteit

    Instantie : Robert Schuman Centre for Advanced Studies (EUI)

    Functie : Inhoudelijk adviseur project 'Control of detention'

    Plaats : Zwolle/Florence

    Bezoldigd : Nee

    Datum eind : 11-12-2014