Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: J.F.H.
Achternaam: van den Belt
Titels: mr.

Rechtbank Noord-Nederland

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Noord-Nederland

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Functie buiten de rechterlijke macht

  1. Datum ingang : 15-08-1998

    Instantie : Rabobank Randmeren

    Functie : Compliance officer/jurist (voorheen fiscaal-notarieel jurist bij dezelfde Rabobank)

    Plaats : Nijkerk

    Datum eind : 31-05-2016

  2. Datum ingang : 01-06-2016

    Instantie : Coƶperatieve Rabobank U.A.

    Functie : Senior adviseur

    Plaats : Utrecht/Zeist

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-02-2015

    Soort bedrijf/instantie : examenbureau

    Instantie : CITO

    Functie : Assessor

    Plaats : Arnhem

    Bezoldigd : Ja

  2. Datum ingang : 17-09-2010

    Soort bedrijf/instantie : verzorgen van niet-universitair hoger onderwijs

    Instantie : mr. J.F.H. van den Belt; handelsregisternr. 50877208

    Functie : Docent en redacteur eenmanszaak

    Plaats : Ermelo

    Bezoldigd : Ja

  3. Datum ingang : 01-01-2006

    Soort bedrijf/instantie : uitgeverij

    Instantie : Kluwer

    Functie : Docent en redacteur vakblad

    Plaats : Deventer/Ermelo

    Bezoldigd : Ja

  4. Datum ingang : 01-01-2005

    Soort bedrijf/instantie : beroepsvereniging

    Instantie : FFP (Federatie Financieel Planners)

    Functie : Lid examencommissie FFP

    Plaats : Baarn

    Bezoldigd : Ja

  5. Datum ingang : 01-01-2002

    Soort bedrijf/instantie : beroepsvereniging accountants

    Instantie : SRA

    Functie : Docent

    Plaats : Nieuwegein/diverse accomodaties

    Bezoldigd : Ja

  6. Datum ingang : 01-01-2001

    Soort bedrijf/instantie : beroepsorganisatie

    Instantie : Register Belastingadviseurs

    Functie : Docent

    Plaats : Culemborg/diverse cursuslocaties

    Bezoldigd : Ja

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 21-04-2010

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012