Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: J.
Achternaam: den Boer
Titels: mr.

Rechtshof Amsterdam

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : senior raadsheer

  2. Datum ingang : 01-10-2015

    Instantie : Rechtbank Noord-Nederland

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-01-2001

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : Kluwer

    Functie : Redacteur BNB

    Bezoldigd : Onbekend

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-07-2008

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : senior raadsheer

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Datum ingang : 17-04-2000

    Instantie : Rechtbank Rotterdam

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 01-06-2010

  3. Datum ingang : 01-04-1997

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 30-06-2008

  4. Datum ingang : 02-10-1995

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-03-1997

Rechtbank Noord-Nederland

    Beroepsgegevens

  1. Functie : senior raadsheer

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Datum ingang : 01-01-2013

  2. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Noord-Nederland

    Datum ingang : 01-10-2015

    Nevenbetrekkingen

  1. Functie : Redacteur BNB

    Instantie : Kluwer

    Datum ingang : 01-01-2001

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Bezoldigd : Onbekend

    Historie beroepsgegevens

  1. Functie : senior raadsheer

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Datum ingang : 01-07-2008

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Rotterdam

    Datum ingang : 17-04-2000

    Datum eind : 01-06-2010

  3. Functie : Raadsheer

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Datum ingang : 01-04-1997

    Datum eind : 30-06-2008

  4. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Datum ingang : 02-10-1995

    Datum eind : 31-03-1997