Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: J.
Achternaam: Lamens
Titels: mr.

Rechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-06-2016

    Soort bedrijf/instantie : ANBI Stichting

    Instantie : Stichting Natural Learning Africa

    Functie : Secretaris

    Plaats : Den Bosch

    Bezoldigd : Nee

  2. Datum ingang : 01-04-2014

    Soort bedrijf/instantie : Museum

    Instantie : Museum voor Wereldculturen

    Functie : Lid Raad van Toezicht

    Plaats : Leiden

    Bezoldigd : Nee

  3. Datum ingang : 01-01-1973

    Soort bedrijf/instantie : Nederlands Tijdschrift voor Fiscaal Recht

    Instantie : KLUWER + SDU

    Functie : Lid Redactieraad/Auteur

    Plaats : Arnhem

    Bezoldigd : Ja

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-06-2011

    Instantie : Gerechtshof Arnhem

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Gerechtshof Arnhem

    Functie : senior raadsheer

    Datum eind : 31-05-2011

  3. Datum ingang : 01-09-2002

    Instantie : Gerechtshof Arnhem

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  4. Datum ingang : 01-12-2003

    Instantie : Gerechtshof Arnhem

    Functie : Sectorvoorzitter

    Datum eind : 01-12-2009

  5. Datum ingang : 19-05-1995

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 01-03-2008

  6. Datum ingang : 24-09-1997

    Instantie : Gerechtshof Arnhem

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 31-08-2002

  7. Datum ingang : 04-02-1997

    Instantie : College van Beroep Studiefinanciering

    Functie : Plaatsvervangend lid

    Datum eind : 31-12-2000

  8. Datum ingang : 19-05-1995

    Instantie : Gerechtshof 's-Hertogenbosch

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 23-09-1997

  9. Datum ingang : 22-10-1994

    Instantie : Gerechtshof 's-Hertogenbosch

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 18-05-1995

  10. Datum ingang : 12-02-1990

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Functie : Rechter

    Datum eind : 18-05-1995

  11. Datum ingang : 13-05-1987

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 11-02-1990

  12. Datum ingang : 22-08-1984

    Instantie : Hoge Raad

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 12-05-1987

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-04-2008

    Soort bedrijf/instantie : Museum

    Instantie : Afrikamuseum

    Functie : Lid Raad van Toezicht

    Plaats : Berg en Dal en Arnhem

    Bezoldigd : Nee

    Datum eind : 01-04-2014