Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: J.
Achternaam: Kloosterhuis
Titels: mr.

Rechtbank Amsterdam

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Functie : senior rechter

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Functie : senior rechter

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Datum ingang : 01-09-2009

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  3. Datum ingang : 01-01-2000

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Functie : Rechter

    Datum eind : 31-08-2009

  4. Datum ingang : 28-05-2001

    Instantie : Kantongerecht Amsterdam

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  5. Datum ingang : 22-10-1994

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  6. Datum ingang : 15-06-1998

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Functie : Rechter

    Datum eind : 31-12-1999

  7. Datum ingang : 01-04-1997

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 14-06-1998

  8. Datum ingang : 01-10-1991

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Functie : Rechterlijk ambtenaar in opleiding

    Datum eind : 21-10-1994

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-06-2015

    Soort bedrijf/instantie : Gemeentelijke dienst voor de volksgezondheid

    Instantie : Geneeskundige en Gezondheidsdienst (GGD)

    Functie : Voorzitter klachtencommissie

    Plaats : Amsterdam

    Bezoldigd : Ja