Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: J.
Achternaam: Brand
Titels: mr.

Centrale Raad van Beroep

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 15-10-2012

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : senior raadsheer

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-01-2014

    Soort bedrijf/instantie : Tuchtcollege Gezondheidszorg

    Instantie : Tuchtcollege Gezondheidszorg

    Functie : Plaatsvervangend voorzitter regionaal tuchtcollege voor de Gezondheidszorg

    Plaats : Amsterdam

    Bezoldigd : Ja

  2. Datum ingang : 01-01-2012

    Soort bedrijf/instantie : Instituut certificering medisch deskundigen

    Instantie : NVMSR

    Functie : Docent/co-examinator

    Plaats : Wisselend

    Bezoldigd : Ja

  3. Datum ingang : 01-03-2010

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : Gemeente Dordrecht

    Functie : Voorzitter commissie voor beroep- en bijzondere bezwaarschriften (AROB-zaken)

    Plaats : Dordrecht

    Bezoldigd : Onbekend

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-08-2005

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 14-10-2012

  2. Datum ingang : 01-08-2005

    Instantie : Rechtbank Dordrecht

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 11-05-2009

  3. Datum ingang : 24-02-1998

    Instantie : Rechtbank Dordrecht

    Functie : Coördinerend vice-president

    Datum eind : 31-07-2005

  4. Datum ingang : 10-08-1990

    Instantie : Raad van beroep Rotterdam

    Functie : Ondervoorzitter

    Datum eind : 31-12-2001

  5. Datum ingang : 02-03-1992

    Instantie : Rechtbank Dordrecht

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 23-02-1998

  6. Datum ingang : 01-01-1992

    Instantie : Rechtbank Dordrecht

    Functie : Rechter

    Datum eind : 28-02-1992

  7. Datum ingang : 14-11-1988

    Instantie : Raad van beroep 's-Hertogenbosch

    Functie : Plaatsvervangend voorzitter

    Datum eind : 10-08-1990

  8. Datum ingang : 01-07-1987

    Instantie : Raad van beroep 's-Hertogenbosch

    Functie : Plaatsvervangend voorzitter

    Datum eind : 13-11-1988

  9. Datum ingang : 24-02-1987

    Instantie : Raad van beroep 's-Hertogenbosch

    Functie : Plaatsvervangend griffier

    Datum eind : 30-06-1987

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-12-2006

    Soort bedrijf/instantie : Gemeente

    Instantie : Gemeente Sliedrecht

    Functie : Lid commissie bezwaar- en beroepschriften (AROB-zaken)

    Plaats : Sliedrecht

    Bezoldigd : Ja

    Datum eind : 01-08-2014