Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: H.J.H.
Achternaam: van Meegen
Titels: mr.

Rechtbank Amsterdam

    Beroepsgegevens

  1. Functie : senior rechter

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Datum ingang : 01-04-2013

  2. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Gerechtshof Den Haag

    Datum ingang : 01-04-2013

    Nevenbetrekkingen

  1. Functie : Voorzitter van de Kerkenraad van de domkerk

    Instantie : Kerkenraad van de Domkerk

    Plaats : Utrecht

    Datum ingang : 16-09-2012

    Soort bedrijf/instantie : Kerkelijke organisatie

    Bezoldigd : Nee

  2. Functie : Voorzitter

    Instantie : Beroepscommissie van St. Instituut van Gerechtstolken en - Vertalers

    Plaats : onbekend

    Datum ingang : 01-01-2006

    Soort bedrijf/instantie : Stichting

    Bezoldigd : Nee

  3. Functie : Lid, voorzitter commissie vocationsl

    Instantie : Rotaryclub Utrecht International

    Plaats : Utrecht

    Datum ingang : 01-07-2003

    Soort bedrijf/instantie : Rotaryclub

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Functie : senior raadsheer

    Instantie : Gerechtshof Den Haag

    Datum ingang : 01-01-2013

    Datum eind : 31-03-2013

  2. Functie : senior raadsheer

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Datum ingang : 01-01-2012

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Functie : Raadsheer

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Datum ingang : 01-04-2011

    Datum eind : 31-12-2011

  4. Functie : Vice-president

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Datum ingang : 01-05-2006

    Datum eind : 31-03-2011

  5. Functie : Rechter

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Datum ingang : 01-04-2001

    Datum eind : 30-04-2006

  6. Functie : Gerechtsauditeur

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Datum ingang : 01-04-2000

    Datum eind : 31-03-2001

  7. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Datum ingang : 12-09-2000

    Datum eind : 31-03-2001

  8. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Datum ingang : 28-12-1998

    Datum eind : 31-03-2001

  9. Functie : Rechterlijk ambtenaar in opleiding

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Datum ingang : 01-10-1995

    Datum eind : 31-03-2000

Rechtshof Den Haag

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-07-2015

    Instantie : Rechtbank Overijssel

    Functie : Lid van het bestuur

  2. Datum ingang : 01-07-2015

    Instantie : Rechtbank Overijssel

    Functie : senior rechter

  3. Datum ingang : 01-04-2013

    Instantie : Gerechtshof Den Haag

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-05-2017

    Soort bedrijf/instantie : Citypastoraat Domkerk

    Instantie : Citypastoraat Domkerk

    Functie : Voorzitter programmacommissie

    Plaats : Utrecht

    Bezoldigd : Nee

  2. Datum ingang : 01-04-2017

    Soort bedrijf/instantie : Stichting

    Instantie : Vrienden Catherijne Convent

    Functie : Bestuurslid

    Plaats : Utrecht

    Bezoldigd : Nee

  3. Datum ingang : 01-01-2006

    Soort bedrijf/instantie : Stichting

    Instantie : Beroepscommissie van St. Instituut van Gerechtstolken en - Vertalers

    Functie : Voorzitter

    Plaats : onbekend

    Bezoldigd : Nee

  4. Datum ingang : 01-07-2003

    Soort bedrijf/instantie : Rotaryclub

    Instantie : Rotaryclub Utrecht International

    Functie : Erelid

    Plaats : Utrecht

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-04-2013

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Functie : senior rechter

    Datum eind : 30-06-2015

  2. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Den Haag

    Functie : senior raadsheer

    Datum eind : 31-03-2013

  3. Datum ingang : 01-01-2012

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Functie : senior raadsheer

    Datum eind : 31-12-2012

  4. Datum ingang : 01-04-2011

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 31-12-2011

  5. Datum ingang : 01-05-2006

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-03-2011

  6. Datum ingang : 01-04-2001

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Functie : Rechter

    Datum eind : 30-04-2006

  7. Datum ingang : 01-04-2000

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 31-03-2001

  8. Datum ingang : 12-09-2000

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-03-2001

  9. Datum ingang : 28-12-1998

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-03-2001

  10. Datum ingang : 01-10-1995

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Functie : Rechterlijk ambtenaar in opleiding

    Datum eind : 31-03-2000

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 16-09-2012

    Soort bedrijf/instantie : Kerkelijke organisatie

    Instantie : Kerkenraad van het Citypastoraat Domkerk

    Functie : Voorzitter van de Kerkenraad

    Plaats : Utrecht

    Bezoldigd : Nee

    Datum eind : 19-03-2017

Rechtbank Overijssel

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-07-2015

    Instantie : Rechtbank Overijssel

    Functie : Lid van het bestuur

  2. Datum ingang : 01-07-2015

    Instantie : Rechtbank Overijssel

    Functie : senior rechter

  3. Datum ingang : 01-04-2013

    Instantie : Gerechtshof Den Haag

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-05-2017

    Soort bedrijf/instantie : Citypastoraat Domkerk

    Instantie : Citypastoraat Domkerk

    Functie : Voorzitter programmacommissie

    Plaats : Utrecht

    Bezoldigd : Nee

  2. Datum ingang : 01-04-2017

    Soort bedrijf/instantie : Stichting

    Instantie : Vrienden Catherijne Convent

    Functie : Bestuurslid

    Plaats : Utrecht

    Bezoldigd : Nee

  3. Datum ingang : 01-01-2006

    Soort bedrijf/instantie : Stichting

    Instantie : Beroepscommissie van St. Instituut van Gerechtstolken en - Vertalers

    Functie : Voorzitter

    Plaats : onbekend

    Bezoldigd : Nee

  4. Datum ingang : 01-07-2003

    Soort bedrijf/instantie : Rotaryclub

    Instantie : Rotaryclub Utrecht International

    Functie : Erelid

    Plaats : Utrecht

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-04-2013

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Functie : senior rechter

    Datum eind : 30-06-2015

  2. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Den Haag

    Functie : senior raadsheer

    Datum eind : 31-03-2013

  3. Datum ingang : 01-01-2012

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Functie : senior raadsheer

    Datum eind : 31-12-2012

  4. Datum ingang : 01-04-2011

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 31-12-2011

  5. Datum ingang : 01-05-2006

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-03-2011

  6. Datum ingang : 01-04-2001

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Functie : Rechter

    Datum eind : 30-04-2006

  7. Datum ingang : 01-04-2000

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 31-03-2001

  8. Datum ingang : 12-09-2000

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-03-2001

  9. Datum ingang : 28-12-1998

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-03-2001

  10. Datum ingang : 01-10-1995

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Functie : Rechterlijk ambtenaar in opleiding

    Datum eind : 31-03-2000

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 16-09-2012

    Soort bedrijf/instantie : Kerkelijke organisatie

    Instantie : Kerkenraad van het Citypastoraat Domkerk

    Functie : Voorzitter van de Kerkenraad

    Plaats : Utrecht

    Bezoldigd : Nee

    Datum eind : 19-03-2017