Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: H.J.
Achternaam: Suyver
Titels: mr.

Rechtbank Den Haag

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Den Haag

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Functie buiten de rechterlijke macht

  1. Functie : Advocaat (laatstelijk La Gro advocaten, thans gepensioneerd)

    Datum ingang : 21-06-1972

    Datum eind : 31-12-2012

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-01-2004

    Soort bedrijf/instantie : Beheer gelden uit privé vermogen

    Instantie : Stichting

    Functie : Lid bestuur

    Plaats : Alphen aan den Rijn

    Bezoldigd : Nee

  2. Datum ingang : 01-01-2004

    Soort bedrijf/instantie : Stichting

    Instantie : Beheer gelden uit privé vermogen

    Functie : Lid bestuur

    Plaats : Boskoop

    Bezoldigd : Ja

  3. Datum ingang : 01-01-2004

    Soort bedrijf/instantie : Stichting

    Instantie : Stichting Beheer Gelden Sierteeltregio

    Functie : Voorzitter Stichtingsbestuur

    Plaats : Boskoop

    Bezoldigd : Nee

  4. Datum ingang : 01-01-2002

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : KNLTB

    Functie : Voorzitter Commissie Administratieve overtredingen van het district Leiden

    Plaats : Leiden

    Bezoldigd : Onbekend

  5. Datum ingang : 01-01-1996

    Soort bedrijf/instantie : Pensioen/holding-vennootschap

    Instantie : Suprak Holding B.V.

    Functie : D.G.A. van eigen pensioen/holding-vennootschap (verricht beperkte werkzaamheden voor La Gro advocaten)

    Plaats : Alphen aan den Rijn

    Bezoldigd : Nee

  6. Datum ingang : 01-01-1976

    Soort bedrijf/instantie : Stichting

    Instantie : Alphens Tennispark

    Functie : Voorzitter bestuur

    Plaats : Alphen aan den Rijn

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2002

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Datum ingang : 14-02-1994

    Instantie : Kantongerecht Gouda

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001