Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: H.C.P.
Achternaam: Venema
Titels: mr.

Centrale Raad van Beroep

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : Lid van het bestuur

  2. Datum ingang : 11-02-2013

    Instantie : College van Beroep voor het bedrijfsleven

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

  3. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : senior raadsheer

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-05-2013

    Soort bedrijf/instantie : Raad van State

    Instantie : Raad van State

    Functie : Staatsraad in buitengewone dienst

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Nee

  2. Datum ingang : 01-01-1999

    Soort bedrijf/instantie : Uitgeverij

    Instantie : Kluwer

    Functie : Auteur

    Bezoldigd : Ja

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : Lid van het bestuur

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Datum ingang : 01-01-2008

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 31-12-2010

  3. Datum ingang : 01-09-2010

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  4. Datum ingang : 01-01-2002

    Instantie : Rechtbank Groningen

    Functie : Sectorvoorzitter

    Datum eind : 31-12-2007

  5. Datum ingang : 22-03-2002

    Instantie : Rechtbank Groningen

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2007

  6. Datum ingang : 27-06-2000

    Instantie : Rechtbank Assen

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 21-03-2002

  7. Datum ingang : 28-11-1996

    Instantie : Kantongerecht Assen

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  8. Datum ingang : 28-11-1996

    Instantie : Kantongerecht Emmen

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  9. Datum ingang : 28-11-1996

    Instantie : Kantongerecht Meppel

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  10. Datum ingang : 09-12-1993

    Instantie : Rechtbank Assen

    Functie : Rechter

    Datum eind : 26-06-2000

  11. Datum ingang : 01-09-1993

    Instantie : Rechtbank Assen

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 08-12-1993

  12. Datum ingang : 03-12-1992

    Instantie : Rechtbank Assen

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 08-12-1993

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-01-2011

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : Hulpverleningsdienst

    Functie : Voorzitter klachtencommissie

    Plaats : Groningen

    Bezoldigd : Ja

    Datum eind : 01-08-2013

College van Beroep voor het bedrijfsleven

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : Lid van het bestuur

  2. Datum ingang : 11-02-2013

    Instantie : College van Beroep voor het bedrijfsleven

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

  3. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : senior raadsheer

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-05-2013

    Soort bedrijf/instantie : Raad van State

    Instantie : Raad van State

    Functie : Staatsraad in buitengewone dienst

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Nee

  2. Datum ingang : 01-01-1999

    Soort bedrijf/instantie : Uitgeverij

    Instantie : Kluwer

    Functie : Auteur

    Bezoldigd : Ja

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : Lid van het bestuur

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Datum ingang : 01-01-2008

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 31-12-2010

  3. Datum ingang : 01-09-2010

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  4. Datum ingang : 01-01-2002

    Instantie : Rechtbank Groningen

    Functie : Sectorvoorzitter

    Datum eind : 31-12-2007

  5. Datum ingang : 22-03-2002

    Instantie : Rechtbank Groningen

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2007

  6. Datum ingang : 27-06-2000

    Instantie : Rechtbank Assen

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 21-03-2002

  7. Datum ingang : 28-11-1996

    Instantie : Kantongerecht Assen

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  8. Datum ingang : 28-11-1996

    Instantie : Kantongerecht Emmen

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  9. Datum ingang : 28-11-1996

    Instantie : Kantongerecht Meppel

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  10. Datum ingang : 09-12-1993

    Instantie : Rechtbank Assen

    Functie : Rechter

    Datum eind : 26-06-2000

  11. Datum ingang : 01-09-1993

    Instantie : Rechtbank Assen

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 08-12-1993

  12. Datum ingang : 03-12-1992

    Instantie : Rechtbank Assen

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 08-12-1993