Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: H.
Achternaam: van Loo
Titels: mr.

Rechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Functie : Raadsheer

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-01-2012

    Soort bedrijf/instantie : Sociƫteit

    Instantie : Sociƫteit de Harmonie

    Functie : Erelid

    Plaats : Nijmegen

    Bezoldigd : Nee

  2. Datum ingang : 01-04-2008

    Soort bedrijf/instantie : Permanente Adviescommissie Archieven Rechterlijke Organisatie

    Instantie : Permanente Adviescommissie Archieven Rechterlijke Organisatie

    Functie : Lid

    Bezoldigd : Nee

  3. Datum ingang : 03-11-2000

    Soort bedrijf/instantie : Hof van Discipline

    Instantie : Hof van Discipline

    Functie : Plaatsvervangend kroonlid

    Plaats : 's-Hertogenbosch

    Bezoldigd : Ja

  4. Datum ingang : 01-01-1993

    Soort bedrijf/instantie : Hogeschool van Arnhem en Nijmegen

    Instantie : Hogeschool van Arnhem en Nijmegen

    Functie : Plaatsvervangend voorzitter

    Plaats : Arnhem / Nijmegen

    Bezoldigd : Ja

  5. Datum ingang : 10-01-1986

    Soort bedrijf/instantie : Rotary Club Rijk van Nijmegen

    Instantie : Rotary Club Rijk van Nijmegen

    Functie : Lid

    Plaats : Nijmegen

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Oost-Nederland

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-03-2013

  2. Datum ingang : 10-01-1995

    Instantie : Gerechtshof Arnhem

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Datum ingang : 10-01-1995

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  4. Datum ingang : 03-01-1991

    Instantie : Kantongerecht Terborg

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  5. Datum ingang : 24-04-1996

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  6. Datum ingang : 20-07-1988

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Functie : Rechter

    Datum eind : 09-01-1995

  7. Datum ingang : 19-08-1986

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 19-07-1988

  8. Datum ingang : 12-07-1986

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 19-07-1988

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-07-2009

    Soort bedrijf/instantie : Rotary International

    Instantie : Rotary International

    Functie : Regiovoorzitter Nijmegen e.o.

    Bezoldigd : Nee

    Datum eind : 01-07-2015