Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: H.
Achternaam: de Ruijter
Titels: mr.

Rechtbank Zeeland-West-Brabant

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-07-2016

    Instantie : Rechtbank Zeeland-West-Brabant

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Zeeland-West-Brabant

    Functie : senior rechter A

    Datum eind : 30-06-2016

  2. Datum ingang : 01-01-1999

    Instantie : Rechtbank Breda

    Functie : Sectorvoorzitter

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Rechtbank Breda

    Functie : senior rechter A

    Datum eind : 31-12-2012

  4. Datum ingang : 24-11-1998

    Instantie : Rechtbank Breda

    Functie : Coördinerend vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  5. Datum ingang : 29-01-1987

    Instantie : Kantongerecht Bergen op Zoom

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  6. Datum ingang : 02-02-1983

    Instantie : Kantongerecht Breda

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  7. Datum ingang : 02-12-1987

    Instantie : Kantongerecht Breda

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  8. Datum ingang : 29-01-1987

    Instantie : Kantongerecht Tilburg

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  9. Datum ingang : 29-01-1987

    Instantie : Kantongerecht Zevenbergen

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  10. Datum ingang : 27-04-1993

    Instantie : Rechtbank Breda

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 23-11-1998

  11. Datum ingang : 28-02-1986

    Instantie : Rechtbank Breda

    Functie : Rechter

    Datum eind : 26-04-1993

  12. Datum ingang : 17-06-1991

    Instantie : Raad van beroep 's-Hertogenbosch

    Functie : Plaatsvervangend voorzitter

    Datum eind : 30-06-1992

  13. Datum ingang : 21-12-1984

    Instantie : Rechtbank Breda

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 27-02-1986