Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: G.J.
Achternaam: van Leijenhorst
Titels: mr.

Rechtshof Den Haag

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-05-2014

    Instantie : Gerechtshof Den Haag

    Functie : senior raadsheer

  2. Datum ingang : 01-08-2015

    Instantie : Rechtbank Noord-Nederland

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-10-2015

    Soort bedrijf/instantie : Protestantse Gemeente

    Instantie : Protestantse Gemeente

    Functie : Voorzitter Wijkkerkenraad Ontmoetingskerk

    Plaats : Pijnacker

    Bezoldigd : Nee

  2. Datum ingang : 01-01-2006

    Soort bedrijf/instantie : Opleidingscentrum

    Instantie : Stichting Studiecentrum Rechtspleging

    Functie : Docent

    Plaats : Utrecht

    Bezoldigd : Ja

  3. Datum ingang : 01-01-1990

    Soort bedrijf/instantie : Opleidingscentra

    Instantie : Congressen en seminars

    Functie : Inleider

    Plaats : Divers

    Bezoldigd : Ja

  4. Datum ingang : 01-01-1978

    Soort bedrijf/instantie : Uitgeverijen

    Instantie : Kluwer Uitgeverij e.a.

    Functie : Auteur boeken en vaktijdschriften

    Plaats : Deventer e.a.

    Bezoldigd : Ja

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Functie : senior raadsheer

    Datum eind : 30-04-2014

  2. Datum ingang : 01-10-2012

    Instantie : Gerechtshof Leeuwarden

    Functie : senior raadsheer

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Functie : senior rechter

    Datum eind : 30-09-2012

  4. Datum ingang : 01-07-2007

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  5. Datum ingang : 01-06-2005

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Functie : Rechter

    Datum eind : 30-06-2007

  6. Datum ingang : 07-10-2002

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 01-07-2005

  7. Datum ingang : 01-09-2004

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-05-2005

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-01-1988

    Soort bedrijf/instantie : Uitgeverij

    Instantie : Wolters Kluwer

    Functie : Redacteur Vakstudie nieuws

    Plaats : Deventer

    Bezoldigd : Ja

    Datum eind : 31-12-2015

Rechtbank Noord-Nederland

    Beroepsgegevens

  1. Functie : senior raadsheer

    Instantie : Gerechtshof Den Haag

    Datum ingang : 01-05-2014

  2. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Noord-Nederland

    Datum ingang : 01-08-2015

    Nevenbetrekkingen

  1. Functie : Voorzitter Wijkkerkenraad Ontmoetingskerk

    Instantie : Protestantse Gemeente

    Plaats : Pijnacker

    Datum ingang : 01-10-2015

    Soort bedrijf/instantie : Protestantse Gemeente

    Bezoldigd : Nee

  2. Functie : Docent

    Instantie : Stichting Studiecentrum Rechtspleging

    Plaats : Utrecht

    Datum ingang : 01-01-2006

    Soort bedrijf/instantie : Opleidingscentrum

    Bezoldigd : Ja

  3. Functie : Inleider

    Instantie : Congressen en seminars

    Plaats : Divers

    Datum ingang : 01-01-1990

    Soort bedrijf/instantie : Opleidingscentra

    Bezoldigd : Ja

  4. Functie : Auteur boeken en vaktijdschriften

    Instantie : Kluwer Uitgeverij e.a.

    Plaats : Deventer e.a.

    Datum ingang : 01-01-1978

    Soort bedrijf/instantie : Uitgeverijen

    Bezoldigd : Ja

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Functie : Redacteur Vakstudie nieuws

    Instantie : Wolters Kluwer

    Plaats : Deventer

    Datum ingang : 01-01-1988

    Datum eind : 31-12-2015

    Soort bedrijf/instantie : Uitgeverij

    Bezoldigd : Ja

    Historie beroepsgegevens

  1. Functie : senior raadsheer

    Instantie : Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Datum ingang : 01-01-2013

    Datum eind : 30-04-2014

  2. Functie : senior raadsheer

    Instantie : Gerechtshof Leeuwarden

    Datum ingang : 01-10-2012

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Functie : senior rechter

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Datum ingang : 01-01-2011

    Datum eind : 30-09-2012

  4. Functie : Vice-president

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Datum ingang : 01-07-2007

    Datum eind : 31-12-2010

  5. Functie : Rechter

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Datum ingang : 01-06-2005

    Datum eind : 30-06-2007

  6. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Datum ingang : 07-10-2002

    Datum eind : 01-07-2005

  7. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Datum ingang : 01-09-2004

    Datum eind : 31-05-2005