Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: G.J.
Achternaam: Stoové
Titels: mr.

Rechtbank Overijssel

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-04-2013

    Instantie : Rechtbank Overijssel

    Functie : senior rechter A

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-01-2001

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : Koninklijke Nederlandse Hockey Bond

    Functie : Lid tuchtcommissie

    Plaats : Almelo/Nieuwegein

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Oost-Nederland

    Functie : senior rechter A

    Datum eind : 31-03-2013

  2. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Rechtbank Almelo

    Functie : senior rechter A

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Datum ingang : 18-07-1996

    Instantie : Rechtbank Almelo

    Functie : Coördinerend vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  4. Datum ingang : 21-12-1984

    Instantie : Kantongerecht Almelo

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  5. Datum ingang : 19-03-1986

    Instantie : Kantongerecht Enschede

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  6. Datum ingang : 08-07-1991

    Instantie : Rechtbank Almelo

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 17-07-1996

  7. Datum ingang : 14-03-1983

    Instantie : Rechtbank Almelo

    Functie : Rechter

    Datum eind : 07-07-1991

  8. Datum ingang : 21-07-1986

    Instantie : Gemeensch. Hof van Justitie v.d. Ned. Antillen en Aruba

    Functie : Lid

    Datum eind : 30-06-1991

  9. Datum ingang : 04-01-1983

    Instantie : Rechtbank Almelo

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 13-03-1983

  10. Datum ingang : 04-01-1983

    Instantie : Rechtbank Almelo

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 13-03-1983

  11. Datum ingang : 04-04-1977

    Instantie : Rechtbank Almelo

    Functie : Rechterlijk ambtenaar in opleiding

    Datum eind : 03-01-1983

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-01-2009

    Soort bedrijf/instantie : Raad voor de Rechtspraak

    Instantie : Selectiecommissie rechterlijke macht (SRM)

    Functie : Lid

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Ja

    Datum eind : 01-09-2014