Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: G.A.J.
Achternaam: van den Hurk
Titels: mr.

College van Beroep voor het bedrijfsleven

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-11-2016

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

  2. Datum ingang : 08-10-2013

    Instantie : College van Beroep voor het bedrijfsleven

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-11-2016

    Soort bedrijf/instantie : rechtspraak

    Instantie : CRvB

    Functie : Raadsheer-plv

    Plaats : Utrecht

    Bezoldigd : Ja

  2. Datum ingang : 01-09-2016

    Soort bedrijf/instantie : College van Beroep voor het bedrijfsleven

    Instantie : College van Beroep voor het bedrijfsleven

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : senior raadsheer

    Datum eind : 31-10-2016

  2. Datum ingang : 01-06-1992

    Instantie : College van Beroep voor het bedrijfsleven

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 14-01-2011

  3. Datum ingang : 20-04-1998

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  4. Datum ingang : 01-04-1994

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 19-04-1998

  5. Datum ingang : 29-06-1988

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : Lid

    Datum eind : 31-03-1994

  6. Datum ingang : 01-01-1986

    Instantie : Raad van beroep Amsterdam

    Functie : Plaatsvervangend voorzitter

    Datum eind : 30-06-1992

  7. Datum ingang : 21-11-1983

    Instantie : Raad van beroep Utrecht

    Functie : Ondervoorzitter

    Datum eind : 28-06-1988

  8. Datum ingang : 06-04-1982

    Instantie : Raad van beroep 's-Hertogenbosch

    Functie : Ondervoorzitter

    Datum eind : 20-11-1983

  9. Datum ingang : 13-01-1981

    Instantie : Raad van beroep 's-Hertogenbosch

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 05-04-1982

  10. Datum ingang : 26-02-1981

    Instantie : Raad van beroep 's-Hertogenbosch

    Functie : Plaatsvervangend voorzitter

    Datum eind : 05-04-1982

  11. Datum ingang : 01-08-1977

    Instantie : Raad van beroep Utrecht

    Functie : Rechterlijk ambtenaar in opleiding

    Datum eind : 12-01-1981

Centrale Raad van Beroep

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-11-2016

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

  2. Datum ingang : 08-10-2013

    Instantie : College van Beroep voor het bedrijfsleven

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-11-2016

    Soort bedrijf/instantie : rechtspraak

    Instantie : CRvB

    Functie : Raadsheer-plv

    Plaats : Utrecht

    Bezoldigd : Ja

  2. Datum ingang : 01-09-2016

    Soort bedrijf/instantie : College van Beroep voor het bedrijfsleven

    Instantie : College van Beroep voor het bedrijfsleven

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : senior raadsheer

    Datum eind : 31-10-2016

  2. Datum ingang : 01-06-1992

    Instantie : College van Beroep voor het bedrijfsleven

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 14-01-2011

  3. Datum ingang : 20-04-1998

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  4. Datum ingang : 01-04-1994

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 19-04-1998

  5. Datum ingang : 29-06-1988

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : Lid

    Datum eind : 31-03-1994

  6. Datum ingang : 01-01-1986

    Instantie : Raad van beroep Amsterdam

    Functie : Plaatsvervangend voorzitter

    Datum eind : 30-06-1992

  7. Datum ingang : 21-11-1983

    Instantie : Raad van beroep Utrecht

    Functie : Ondervoorzitter

    Datum eind : 28-06-1988

  8. Datum ingang : 06-04-1982

    Instantie : Raad van beroep 's-Hertogenbosch

    Functie : Ondervoorzitter

    Datum eind : 20-11-1983

  9. Datum ingang : 13-01-1981

    Instantie : Raad van beroep 's-Hertogenbosch

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 05-04-1982

  10. Datum ingang : 26-02-1981

    Instantie : Raad van beroep 's-Hertogenbosch

    Functie : Plaatsvervangend voorzitter

    Datum eind : 05-04-1982

  11. Datum ingang : 01-08-1977

    Instantie : Raad van beroep Utrecht

    Functie : Rechterlijk ambtenaar in opleiding

    Datum eind : 12-01-1981