Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: G.
Achternaam: van der Wiel
Titels: mr.

Centrale Raad van Beroep

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-04-2011

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Functie buiten de rechterlijke macht

  1. Datum ingang : 01-04-2011

    Instantie : Raad van State

    Functie : Staatsraad

    Plaats : Den Haag

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-06-2005

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Functie : Voorzitter Raad van Appel van de Stichting Nederlandse Draf- en Rensport

    Bezoldigd : Onbekend

  2. Datum ingang : 25-09-1998

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : Veterinair Beroepscollege

    Functie : Plaatsvervangend rechtsgeleerd lid

    Bezoldigd : Onbekend

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2008

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-03-2011

  2. Datum ingang : 01-04-1995

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 31-12-2007

  3. Datum ingang : 01-07-1992

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2007

  4. Datum ingang : 23-07-1993

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : Plaatsvervangend lid

    Datum eind : 31-03-1995