Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: F.G.P.M.
Achternaam: Spreuwenberg
Titels: mr.

Rechtbank Zeeland-West-Brabant

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Zeeland-West-Brabant

    Functie : senior rechter

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-12-2013

    Soort bedrijf/instantie : Commissie

    Instantie : Koninklijke Nederlandse Voetbal Bond (KNVB)

    Functie : Arbiter in de arbitragecommissie

    Plaats : Zeist

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Rechtbank Breda

    Functie : senior rechter

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Datum ingang : 01-01-2002

    Instantie : Rechtbank Breda

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  3. Datum ingang : 30-01-1997

    Instantie : Kantongerecht Breda

    Functie : Kantonrechter

    Datum eind : 31-12-2001

  4. Datum ingang : 23-01-1995

    Instantie : Kantongerecht Bergen op Zoom

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  5. Datum ingang : 23-01-1995

    Instantie : Kantongerecht Tilburg

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  6. Datum ingang : 23-01-1995

    Instantie : Kantongerecht Zevenbergen

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  7. Datum ingang : 01-07-1992

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  8. Datum ingang : 30-01-1997

    Instantie : Rechtbank Breda

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  9. Datum ingang : 23-01-1995

    Instantie : Kantongerecht Breda

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 29-01-1997

  10. Datum ingang : 01-07-1992

    Instantie : Rechtbank Breda

    Functie : Rechter

    Datum eind : 29-01-1997

  11. Datum ingang : 01-06-1992

    Instantie : Raad van beroep 's-Hertogenbosch

    Functie : Ondervoorzitter

    Datum eind : 30-06-1992

  12. Datum ingang : 08-11-1991

    Instantie : Raad van beroep 's-Hertogenbosch

    Functie : Plaatsvervangend voorzitter

    Datum eind : 31-05-1992

  13. Datum ingang : 31-01-1989

    Instantie : Raad van beroep Arnhem

    Functie : Plaatsvervangend voorzitter

    Datum eind : 31-05-1992

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-07-2014

    Soort bedrijf/instantie : Rotary

    Instantie : Rotary

    Functie : Voorzitter

    Plaats : Breda

    Bezoldigd : Nee

    Datum eind : 30-06-2016