Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: F.F.
Achternaam: Langemeijer
Titels: mr.

Hoge Raad

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-05-2016

    Instantie : Hoge Raad

    Functie : Plaatsvervangend Procureur-generaal

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 02-05-2011

    Soort bedrijf/instantie : gerechtshof

    Instantie : Benelux Gerechtshof

    Functie : Advocaat-Generaal

    Plaats : Brussel

    Bezoldigd : Ja

  2. Datum ingang : 01-04-2005

    Soort bedrijf/instantie : Raad van Beroep

    Instantie : Raad van Beroep voor personeel Koninklijke Hofhouding

    Functie : Voorzitter

    Plaats : 's-Gravenhage

    Bezoldigd : Nee

  3. Datum ingang : 01-11-2003

    Soort bedrijf/instantie : uitgeverij

    Instantie : Kluwer

    Functie : Auteur

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Ja

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-09-1997

    Instantie : Hoge Raad

    Functie : Advocaat-generaal

    Datum eind : 30-04-2016

  2. Datum ingang : 25-01-1996

    Instantie : College van Beroep Studiefinanciering

    Functie : Plaatsvervangend lid

    Datum eind : 31-12-2000

  3. Datum ingang : 01-01-1997

    Instantie : Gerechtshof 's-Hertogenbosch

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 04-05-1997

  4. Datum ingang : 20-07-1988

    Instantie : Gerechtshof 's-Hertogenbosch

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 31-12-1996

  5. Datum ingang : 28-04-1986

    Instantie : Raad van beroep 's-Hertogenbosch

    Functie : Plaatsvervangend voorzitter

    Datum eind : 30-06-1992

  6. Datum ingang : 28-04-1984

    Instantie : Rechtbank 's-Hertogenbosch

    Functie : Rechter

    Datum eind : 19-07-1988

  7. Datum ingang : 25-11-1982

    Instantie : Rechtbank 's-Hertogenbosch

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 27-04-1984

  8. Datum ingang : 25-11-1982

    Instantie : Rechtbank 's-Hertogenbosch

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 27-04-1984

  9. Datum ingang : 01-03-1978

    Instantie : Rechtbank 's-Hertogenbosch

    Functie : Rechterlijk ambtenaar in opleiding

    Datum eind : 24-11-1982

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-09-2003

    Soort bedrijf/instantie : raad

    Instantie : Raad voor de rechtspraak

    Functie : Lid adviescommissie wetenschappelijk onderzoek

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Nee

    Datum eind : 30-01-2014