Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: D.P.
Achternaam: Ruitinga
Titels: mr.

Rechtshof Amsterdam

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Noord-Holland

    Functie : senior rechter

  2. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-01-2012

    Soort bedrijf/instantie : Schaatsbond

    Instantie : KNSB Schaatsbond

    Functie : Voorzitter Geschillencommissie

    Plaats : Amsterdam

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-09-2004

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : senior rechter

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Datum ingang : 01-09-2004

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  4. Datum ingang : 05-08-2002

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 31-08-2004

  5. Datum ingang : 22-02-2002

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-08-2004

  6. Datum ingang : 01-09-1999

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Rechter

    Datum eind : 04-08-2002

  7. Datum ingang : 27-09-1990

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 21-02-2002

  8. Datum ingang : 08-11-2001

    Instantie : Kantongerecht Lelystad

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  9. Datum ingang : 27-09-1990

    Instantie : Rechtbank Alkmaar

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  10. Datum ingang : 27-07-1988

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Functie : Rechter

    Datum eind : 31-08-1999

  11. Datum ingang : 27-09-1990

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-08-1992

  12. Datum ingang : 05-06-1987

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 26-07-1988

  13. Datum ingang : 27-03-1987

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 26-07-1988

Rechtbank Noord-Holland

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Noord-Holland

    Functie : senior rechter

  2. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-01-2012

    Soort bedrijf/instantie : Schaatsbond

    Instantie : KNSB Schaatsbond

    Functie : Voorzitter Geschillencommissie

    Plaats : Amsterdam

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-09-2004

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : senior rechter

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Datum ingang : 01-09-2004

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  4. Datum ingang : 05-08-2002

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 31-08-2004

  5. Datum ingang : 22-02-2002

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-08-2004

  6. Datum ingang : 01-09-1999

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Rechter

    Datum eind : 04-08-2002

  7. Datum ingang : 27-09-1990

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 21-02-2002

  8. Datum ingang : 08-11-2001

    Instantie : Kantongerecht Lelystad

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  9. Datum ingang : 27-09-1990

    Instantie : Rechtbank Alkmaar

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  10. Datum ingang : 27-07-1988

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Functie : Rechter

    Datum eind : 31-08-1999

  11. Datum ingang : 27-09-1990

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-08-1992

  12. Datum ingang : 05-06-1987

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 26-07-1988

  13. Datum ingang : 27-03-1987

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 26-07-1988