Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: D.J.
Achternaam: van der Kwaak
Titels: mr.

Rechtshof Amsterdam

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : senior raadsheer

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-11-2015

    Soort bedrijf/instantie : uitgever

    Functie : Redacteur groene serie Burgerlijke Rechtsvordering

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Ja

  2. Datum ingang : 01-04-2014

    Soort bedrijf/instantie : Ministerie van Veiligheid en Justitie

    Instantie : Ministerie van Veiligheid en Justitie

    Functie : Lid adviescommissie voor burgerlijk procesrecht

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Onbekend

  3. Datum ingang : 01-01-2009

    Soort bedrijf/instantie : academie voor de rechtspraktijk

    Instantie : Academie voor de Rechtspraktijk

    Functie : Docent

    Bezoldigd : Ja

  4. Datum ingang : 01-01-2008

    Soort bedrijf/instantie : Justitie

    Instantie : Selectiecommissie Rechterlijke Macht

    Functie : Lid

    Bezoldigd : Ja

  5. Datum ingang : 01-03-2007

    Soort bedrijf/instantie : uitgever

    Instantie : Kluwer

    Functie : Auteur Wet en Rechtspraak

    Plaats : Deventer

    Bezoldigd : Ja

    Voorgaande betrekkingen

  1. Functie : Raadsheer

    Instantie : Gerechtshof

    Plaats : Arnhem

    Datum ingang : 30-05-2000

    Datum eind : 01-09-2008

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-07-2010

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : senior raadsheer

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Datum ingang : 01-09-2008

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 30-06-2010

  3. Datum ingang : 23-02-2000

    Instantie : Gerechtshof Arnhem

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 31-08-2008

  4. Datum ingang : 28-07-1992

    Instantie : Rechtbank Groningen

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 26-04-2005

  5. Datum ingang : 08-04-1997

    Instantie : Gerechtshof Arnhem

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 22-02-2000