Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: D.J.
Achternaam: van Dijk
Titels: mr.

Rechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-11-2014

    Soort bedrijf/instantie : Beleggingen

    Instantie : Dijkhorst Investments B.V.

    Functie : Directeur

    Plaats : Arnhem

    Bezoldigd : Nee

  2. Datum ingang : 01-01-2013

    Soort bedrijf/instantie : Tuchtcommissie betaald voetbal van de KNVB

    Instantie : Tuchtcommissie betaald voetbal van de KNVB

    Functie : Voorzitter

    Plaats : Zeist

    Bezoldigd : Nee

  3. Datum ingang : 01-12-2012

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : Het Schild

    Functie : Voorzitter Raad van toezicht

    Plaats : Wolfheze

    Bezoldigd : Onbekend

  4. Datum ingang : 01-11-2011

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : Jacoba van Verschuer Stichting

    Functie : Lid bestuur

    Plaats : Arnhem

    Bezoldigd : Onbekend

  5. Datum ingang : 01-09-2011

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : Stichting FortUna

    Functie : Voorzitter bestuur

    Bezoldigd : Onbekend

  6. Datum ingang : 31-05-2011

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : College van Beroep van de Stichting GarantieWoning

    Functie : Voorzitter

    Bezoldigd : Onbekend

  7. Datum ingang : 10-03-2009

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : Stichting Sint Nicolai Broederschap

    Functie : Bestuurslid

    Bezoldigd : Onbekend

  8. Datum ingang : 01-09-2003

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : Stichting Arbitrage Instituut voor de Nederlandse Antillen en Aruba (AINAA)

    Functie : Arbiter

    Bezoldigd : Onbekend

  9. Datum ingang : 01-03-2017

    Soort bedrijf/instantie : Kerk (Protestantse Gemeente Arnhem)

    Instantie : PGA

    Functie : Voorzitter Algemeen Kerkenraad

    Plaats : Arnhem

    Bezoldigd : Nee

    Datum eind : 01-03-2021

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-10-2012

    Instantie : Gerechtshof Arnhem

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Datum ingang : 01-11-2006

    Instantie : Gerechtshof Arnhem

    Functie : Coördinerend vice-president

    Datum eind : 30-09-2012

  3. Datum ingang : 01-11-2006

    Instantie : Gerechtshof Arnhem

    Functie : Voorzitter van het bestuur

    Datum eind : 30-09-2012

  4. Datum ingang : 01-01-2002

    Instantie : Raad voor de rechtspraak

    Functie : Lid

    Datum eind : 31-10-2006

  5. Datum ingang : 16-12-1993

    Instantie : Kantongerecht Deventer

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  6. Datum ingang : 07-06-1988

    Instantie : Kantongerecht Harderwijk

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  7. Datum ingang : 01-01-1994

    Instantie : Kantongerecht Lelystad

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  8. Datum ingang : 05-12-1995

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Functie : President

    Datum eind : 31-12-2001

  9. Datum ingang : 08-07-1994

    Instantie : Rechtbank Zwolle

    Functie : Coördinerend vice-president

    Datum eind : 04-12-1995

  10. Datum ingang : 02-12-1986

    Instantie : Rechtbank Zwolle

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 07-07-1994

  11. Datum ingang : 02-08-1980

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Functie : Rechter

    Datum eind : 01-12-1986

  12. Datum ingang : 12-08-1981

    Instantie : Gemeensch. Hof van Justitie v.d. Ned. Antillen en Aruba

    Functie : Lid

    Datum eind : 31-07-1986

  13. Datum ingang : 22-11-1978

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 01-08-1980

  14. Datum ingang : 26-06-1979

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 01-08-1980

  15. Datum ingang : 01-09-1972

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Functie : Rechterlijk ambtenaar in opleiding

    Datum eind : 21-11-1978

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-12-2003

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : Nederlands Arbitrage Instituut

    Functie : Arbiter

    Bezoldigd : Onbekend

    Datum eind : 01-01-2014

  2. Datum ingang : 01-11-2002

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : Adviesraad van het Onderzoeksprogramma Rechtspleging KUN (Katholieke Universiteit Nijmegen)

    Functie : Lid

    Bezoldigd : Nee

    Datum eind : 01-10-2013

  3. Datum ingang : 01-04-2004

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : Stichting Instituut Sportrechtspraak

    Functie : Voorzitter

    Bezoldigd : Nee

    Datum eind : 01-07-2013