Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: D.J.
Achternaam: Keur
Titels: mr.

Rechtbank Noord-Nederland

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Noord-Nederland

    Functie : Voorzitter van het bestuur

  2. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Noord-Nederland

    Functie : senior rechter A

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-01-2007

    Soort bedrijf/instantie : zorginstelling

    Instantie : Klachtencommissie EMS

    Functie : Voorzitter

    Plaats : Zeist

    Bezoldigd : Ja

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-06-2008

    Instantie : Gerechtshof Leeuwarden

    Functie : Coördinerend vice-president

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Datum ingang : 01-06-2008

    Instantie : Gerechtshof Leeuwarden

    Functie : Voorzitter van het bestuur

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Datum ingang : 01-01-2007

    Instantie : Gerechtshof Leeuwarden

    Functie : Sectorvoorzitter

    Datum eind : 31-05-2008

  4. Datum ingang : 01-01-2007

    Instantie : Gerechtshof Leeuwarden

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-05-2008

  5. Datum ingang : 15-08-2005

    Instantie : Gerechtshof Leeuwarden

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2006

  6. Datum ingang : 03-02-1995

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2006

  7. Datum ingang : 02-07-1993

    Instantie : Kantongerecht Beetsterzwaag

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  8. Datum ingang : 02-07-1993

    Instantie : Kantongerecht Heerenveen

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  9. Datum ingang : 27-05-1993

    Instantie : Kantongerecht Leeuwarden

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  10. Datum ingang : 02-07-1993

    Instantie : Kantongerecht Sneek

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  11. Datum ingang : 13-07-1987

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Functie : Rechter

    Datum eind : 02-02-1995

  12. Datum ingang : 05-12-1985

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 12-07-1987

  13. Datum ingang : 05-12-1985

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 12-07-1987

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 19-09-2012

    Soort bedrijf/instantie : Zorggroep

    Instantie : Raad van Toezicht Zorggroep Tellens

    Functie : Lid

    Plaats : Bolsward

    Bezoldigd : Ja

    Datum eind : 01-10-2015

  2. Datum ingang : 16-06-2010

    Soort bedrijf/instantie : Stichting

    Instantie : Stichting Windenergie Kubaard

    Functie : Secretaris

    Plaats : Kubaard

    Bezoldigd : Nee

    Datum eind : 01-07-2014

Rechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-09-2016

    Instantie : Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Functie : senior raadsheer

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-01-2016

    Soort bedrijf/instantie : Geschillencommissie

    Instantie : Extramurale Zorgaanbieders (EZa)

    Functie : Voorzitter geschillenadviescommissie EZa

    Plaats : Zeist

    Bezoldigd : Ja

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-01-2007

    Soort bedrijf/instantie : zorginstelling

    Instantie : Klachtencommissie EMS

    Functie : Voorzitter

    Plaats : Zeist

    Bezoldigd : Ja

    Datum eind : 01-01-2017

  2. Datum ingang : 19-09-2012

    Soort bedrijf/instantie : Zorggroep

    Instantie : Raad van Toezicht Zorggroep Tellens

    Functie : Lid

    Plaats : Bolsward

    Bezoldigd : Ja

    Datum eind : 01-10-2015

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Noord-Nederland

    Functie : senior rechter A

    Datum eind : 31-08-2016

  2. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Noord-Nederland

    Functie : Voorzitter van het bestuur

    Datum eind : 01-08-2016

  3. Datum ingang : 01-06-2008

    Instantie : Gerechtshof Leeuwarden

    Functie : Coördinerend vice-president

    Datum eind : 31-12-2012

  4. Datum ingang : 01-06-2008

    Instantie : Gerechtshof Leeuwarden

    Functie : Voorzitter van het bestuur

    Datum eind : 31-12-2012

  5. Datum ingang : 01-01-2007

    Instantie : Gerechtshof Leeuwarden

    Functie : Sectorvoorzitter

    Datum eind : 31-05-2008

  6. Datum ingang : 01-01-2007

    Instantie : Gerechtshof Leeuwarden

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-05-2008

  7. Datum ingang : 15-08-2005

    Instantie : Gerechtshof Leeuwarden

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2006

  8. Datum ingang : 03-02-1995

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2006

  9. Datum ingang : 02-07-1993

    Instantie : Kantongerecht Beetsterzwaag

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  10. Datum ingang : 02-07-1993

    Instantie : Kantongerecht Heerenveen

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  11. Datum ingang : 27-05-1993

    Instantie : Kantongerecht Leeuwarden

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  12. Datum ingang : 02-07-1993

    Instantie : Kantongerecht Sneek

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  13. Datum ingang : 13-07-1987

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Functie : Rechter

    Datum eind : 02-02-1995

  14. Datum ingang : 05-12-1985

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 12-07-1987

  15. Datum ingang : 05-12-1985

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 12-07-1987