Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: D.
Achternaam: van Kralingen
Titels: mr.

Rechtshof s-Hertogenbosch

    Beroepsgegevens

  1. Functie : senior rechter

    Instantie : Rechtbank Zeeland-West-Brabant

    Datum ingang : 01-01-2013

  2. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Gerechtshof 's-Hertogenbosch

    Datum ingang : 01-01-2013

    Historie beroepsgegevens

  1. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Gerechtshof 's-Hertogenbosch

    Datum ingang : 06-12-2006

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Functie : senior rechter

    Instantie : Rechtbank Breda

    Datum ingang : 01-01-2011

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Functie : Vice-president

    Instantie : Rechtbank Breda

    Datum ingang : 01-07-2007

    Datum eind : 31-12-2010

  4. Functie : Rechter

    Instantie : Rechtbank Breda

    Datum ingang : 22-12-1999

    Datum eind : 30-06-2007

  5. Functie : Gerechtsauditeur

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Datum ingang : 01-06-1992

    Datum eind : 21-12-1999

  6. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Breda

    Datum ingang : 10-08-1998

    Datum eind : 21-12-1999

Rechtbank Zeeland-West-Brabant

    Beroepsgegevens

  1. Functie : senior rechter

    Instantie : Rechtbank Zeeland-West-Brabant

    Datum ingang : 01-01-2013

  2. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Gerechtshof 's-Hertogenbosch

    Datum ingang : 01-01-2013

    Historie beroepsgegevens

  1. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Gerechtshof 's-Hertogenbosch

    Datum ingang : 06-12-2006

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Functie : senior rechter

    Instantie : Rechtbank Breda

    Datum ingang : 01-01-2011

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Functie : Vice-president

    Instantie : Rechtbank Breda

    Datum ingang : 01-07-2007

    Datum eind : 31-12-2010

  4. Functie : Rechter

    Instantie : Rechtbank Breda

    Datum ingang : 22-12-1999

    Datum eind : 30-06-2007

  5. Functie : Gerechtsauditeur

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Datum ingang : 01-06-1992

    Datum eind : 21-12-1999

  6. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Breda

    Datum ingang : 10-08-1998

    Datum eind : 21-12-1999