Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: C.P.C.
Achternaam: Kuijs
Titels: mr.

Rechtbank Oost-Brabant

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Oost-Brabant

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Functie buiten de rechterlijke macht

  1. Datum ingang : 01-07-2013

    Instantie : Ministerie van Defensie

    Functie : Kolonel Koninklijke Marechaussee, Adviseur Internationale Politiesamenwerking

    Plaats : Den Haag

    Datum eind : 30-04-2016

  2. Datum ingang : 01-05-2016

    Instantie : Tweede Kamer der Staten-Generaal

    Functie : Speciale Adviseur Beveiliging

    Plaats : Den Haag

    Voorgaande betrekkingen

  1. Functie : Luitenant-kolonel der

    Instantie : Koninklijke Marechaussee

    Datum ingang : 01-09-2003

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 26-11-2003

    Instantie : Rechtbank 's-Hertogenbosch

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 02-11-2015

    Soort bedrijf/instantie : Coördinerende stichting over vrijwilligers organisaties

    Instantie : Stichting Airborne Herdenkingen

    Functie : Voorzitter Stichting Airborne Herdenkingen

    Plaats : Oosterbeek

    Bezoldigd : Nee

  2. Datum ingang : 10-12-2014

    Soort bedrijf/instantie : Kanselarij der Nederlandse Orden

    Instantie : Kapittel der Militaire Willems-Orde

    Functie : Lid Kapittel der Militaire Willems-Orde

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Nee