Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: C.A.
Achternaam: Streefkerk
Titels: mr.

Hoge Raad

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-04-2017

    Instantie : Hoge Raad

    Functie : Vice-president

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-04-2014

    Soort bedrijf/instantie : Protestantse Kerk in Nederland

    Instantie : Regionaal College voor Bezwaren en Geschillen

    Functie : Lid van RCBG (Regionaal College voor Bezwaren en Geschillen) in Noord-Brabant - Limburg

    Plaats : Weert

    Bezoldigd : Nee

  2. Datum ingang : 01-01-2009

    Soort bedrijf/instantie : tuchtcollege

    Instantie : Bond van Nederlandse Architecten

    Functie : Voorzitter Raad van Beroep

    Plaats : Amsterdam

    Bezoldigd : Ja

  3. Datum ingang : 06-06-2006

    Soort bedrijf/instantie : gerechtshof

    Instantie : Benelux Gerechtshof

    Functie : Rechter

    Bezoldigd : Ja

  4. Datum ingang : 01-01-2004

    Soort bedrijf/instantie : Stichting

    Instantie : Stichting voor ambulante Geestelijke Gezondheidszorg

    Functie : Voorzitter klachtcommissie

    Plaats : Houten

    Bezoldigd : Nee

  5. Datum ingang : 01-01-1983

    Soort bedrijf/instantie : Uitgeverij

    Instantie : Kluwer

    Functie : Auteur

    Plaats : Ulvenhout

    Bezoldigd : Ja

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-10-2004

    Instantie : Hoge Raad

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 31-03-2017

  2. Datum ingang : 06-02-2001

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 30-09-2004

  3. Datum ingang : 19-02-1993

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 19-02-2002

  4. Datum ingang : 19-02-1993

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 05-02-2001

  5. Datum ingang : 10-08-1989

    Instantie : Rechtbank Breda

    Functie : Rechter

    Datum eind : 18-02-1993

  6. Datum ingang : 17-06-1991

    Instantie : Raad van beroep 's-Hertogenbosch

    Functie : Plaatsvervangend voorzitter

    Datum eind : 30-06-1992

  7. Datum ingang : 15-04-1988

    Instantie : Rechtbank Breda

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 09-08-1989

  8. Datum ingang : 15-05-1985

    Instantie : Rechtbank Breda

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 09-08-1989

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 24-04-2007

    Soort bedrijf/instantie : klachteninstantie voor journalistieke uitingen

    Instantie : Raad voor de Journalistiek

    Functie : Vice-voorzitter

    Plaats : Amsterdam

    Bezoldigd : Ja

    Datum eind : 01-09-2013