Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: A.T.
Achternaam: de Kwaasteniet
Titels: mr.

Rechtbank Noord-Nederland

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2016

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

  2. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Noord-Nederland

    Functie : senior rechter A

    Voorgaande betrekkingen

  1. Datum ingang : 01-01-2008

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : Raadsheer

    Plaats : Utrecht

    Datum eind : 29-10-2009

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 30-10-2009

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Functie : Sectorvoorzitter

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Functie : senior rechter A

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Datum ingang : 30-10-2009

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-07-2012

  4. Datum ingang : 30-10-2009

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Functie : Coördinerend vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  5. Datum ingang : 01-01-2008

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 29-10-2009

  6. Datum ingang : 01-11-2006

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 01-01-2008

  7. Datum ingang : 04-05-2000

    Instantie : Rechtbank Assen

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2007

  8. Datum ingang : 28-11-1996

    Instantie : Kantongerecht Assen

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  9. Datum ingang : 28-11-1996

    Instantie : Kantongerecht Emmen

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  10. Datum ingang : 28-11-1996

    Instantie : Kantongerecht Meppel

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  11. Datum ingang : 22-06-2000

    Instantie : College van Beroep Studiefinanciering

    Functie : Plaatsvervangend lid

    Datum eind : 31-12-2000

  12. Datum ingang : 01-07-1992

    Instantie : Rechtbank Assen

    Functie : Rechter

    Datum eind : 03-05-2000

  13. Datum ingang : 24-06-1992

    Instantie : Raad van beroep Groningen

    Functie : Ondervoorzitter

    Datum eind : 30-06-1992

  14. Datum ingang : 15-08-1991

    Instantie : Raad van beroep Groningen

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 23-06-1992

Centrale Raad van Beroep

    Beroepsgegevens

  1. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Datum ingang : 01-01-2016

  2. Functie : senior rechter A

    Instantie : Rechtbank Noord-Nederland

    Datum ingang : 01-01-2013

    Historie beroepsgegevens

  1. Functie : Sectorvoorzitter

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Datum ingang : 30-10-2009

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Functie : senior rechter A

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Datum ingang : 01-01-2011

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Datum ingang : 30-10-2009

    Datum eind : 31-07-2012

  4. Functie : Coördinerend vice-president

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Datum ingang : 30-10-2009

    Datum eind : 31-12-2010

  5. Functie : Raadsheer

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Datum ingang : 01-01-2008

    Datum eind : 29-10-2009

  6. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Datum ingang : 01-11-2006

    Datum eind : 01-01-2008

  7. Functie : Vice-president

    Instantie : Rechtbank Assen

    Datum ingang : 04-05-2000

    Datum eind : 31-12-2007

  8. Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Instantie : Kantongerecht Assen

    Datum ingang : 28-11-1996

    Datum eind : 31-12-2001

  9. Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Instantie : Kantongerecht Emmen

    Datum ingang : 28-11-1996

    Datum eind : 31-12-2001

  10. Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Instantie : Kantongerecht Meppel

    Datum ingang : 28-11-1996

    Datum eind : 31-12-2001

  11. Functie : Plaatsvervangend lid

    Instantie : College van Beroep Studiefinanciering

    Datum ingang : 22-06-2000

    Datum eind : 31-12-2000

  12. Functie : Rechter

    Instantie : Rechtbank Assen

    Datum ingang : 01-07-1992

    Datum eind : 03-05-2000

  13. Functie : Ondervoorzitter

    Instantie : Raad van beroep Groningen

    Datum ingang : 24-06-1992

    Datum eind : 30-06-1992

  14. Functie : Gerechtsauditeur

    Instantie : Raad van beroep Groningen

    Datum ingang : 15-08-1991

    Datum eind : 23-06-1992