Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: A.A.
Achternaam: Fase
Titels: mr.

Rechtshof Amsterdam

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-10-2015

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-07-2006

    Soort bedrijf/instantie : Uitgeverij

    Instantie : SDU fiscale en financiële uitgevers

    Functie : Redacteur Nederlandse Documentatie Fiscaal Recht (NDFR)

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Ja

  2. Datum ingang : 20-06-2003

    Soort bedrijf/instantie : Uitgever

    Instantie : SDU fiscale en financiële uitgevers

    Functie : Auteur Nederlands tijdschrift voor Fiscaal Recht (NTFR)

    Bezoldigd : Ja

  3. Datum ingang : 01-01-2003

    Soort bedrijf/instantie : Uitgever

    Instantie : SDU fiscale en financiële uitgevers

    Functie : Auteur Nederlandse Documentatie Fiscaal Recht (NDFR)

    Bezoldigd : Ja

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 30-09-2015

  2. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Noord-Holland

    Functie : senior rechter

    Datum eind : 30-09-2015

  3. Datum ingang : 17-05-2004

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  4. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : senior rechter

    Datum eind : 31-12-2012

  5. Datum ingang : 01-01-2010

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  6. Datum ingang : 01-03-2005

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Rechter

    Datum eind : 31-12-2009

  7. Datum ingang : 01-06-2004

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 28-02-2005

  8. Datum ingang : 07-01-2004

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 28-02-2005

  9. Datum ingang : 13-09-2002

    Instantie : Hoge Raad

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 31-05-2004

Rechtbank Noord-Holland

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-06-2016

    Instantie : Rechtbank Noord-Holland

    Functie : senior rechter

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-07-2006

    Soort bedrijf/instantie : Uitgeverij

    Instantie : SDU fiscale en financiële uitgevers

    Functie : Redacteur Nederlandse Documentatie Fiscaal Recht (NDFR)

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Ja

  2. Datum ingang : 20-06-2003

    Soort bedrijf/instantie : Uitgever

    Instantie : SDU fiscale en financiële uitgevers

    Functie : Auteur Nederlands tijdschrift voor Fiscaal Recht (NTFR)

    Bezoldigd : Ja

  3. Datum ingang : 01-01-2003

    Soort bedrijf/instantie : Uitgever

    Instantie : SDU fiscale en financiële uitgevers

    Functie : Auteur Nederlandse Documentatie Fiscaal Recht (NDFR)

    Bezoldigd : Ja

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-10-2015

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 31-05-2016

  2. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 30-09-2015

  3. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Noord-Holland

    Functie : senior rechter

    Datum eind : 30-09-2015

  4. Datum ingang : 17-05-2004

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  5. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : senior rechter

    Datum eind : 31-12-2012

  6. Datum ingang : 01-01-2010

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  7. Datum ingang : 01-03-2005

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Rechter

    Datum eind : 31-12-2009

  8. Datum ingang : 01-06-2004

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 28-02-2005

  9. Datum ingang : 07-01-2004

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 28-02-2005

  10. Datum ingang : 13-09-2002

    Instantie : Hoge Raad

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 31-05-2004