Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: A.
Achternaam: van der Meer
Titels: mr.

Rechtbank Noord-Nederland

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Noord-Nederland

    Functie : senior rechter A

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-01-2016

    Soort bedrijf/instantie : ANBI-stichting (koepel van provinciale organisaties op het gebied van natuur en landschap)

    Instantie : Stichting LandschappenNL

    Functie : Voorzitter Raad van Toezicht

    Plaats : De Bilt

    Bezoldigd : Nee

  2. Datum ingang : 01-01-2014

    Soort bedrijf/instantie : ANBI

    Instantie : Stichting Spavo Fonds

    Functie : Secretaris

    Plaats : Surhuisterveen

    Bezoldigd : Nee

  3. Datum ingang : 01-10-2010

    Soort bedrijf/instantie : unie van provinciale landschappen (landelijke koepelo

    Instantie : De12Landschappen

    Functie : Voorzitter (onbezoldigd)

    Plaats : De Bilt (Utrecht)

    Bezoldigd : Nee

  4. Datum ingang : 31-05-2008

    Soort bedrijf/instantie : provinciale organisatie voor natuur en landschap

    Instantie : Vereniging It Fryske Gea

    Functie : Voorzitter (onbezoldigd)

    Plaats : Olterterp

    Bezoldigd : Nee

  5. Datum ingang : 01-10-1995

    Soort bedrijf/instantie : museum

    Instantie : Stichting Munt- en Penningkabinet Surhuisterveen

    Functie : Secretaris (onbezoldigd)

    Plaats : Surhuisterveen

    Bezoldigd : Nee

  6. Datum ingang : 01-10-1995

    Soort bedrijf/instantie : vereniging ten algemene nutte

    Instantie : Vereniging SPAVO

    Functie : Secretaris (onbezoldigd)

    Plaats : Surhuisterveen

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 17-05-2005

    Instantie : Rechtbank Assen

    Functie : Sectorvoorzitter

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Datum ingang : 16-05-2011

    Instantie : Rechtbank Assen

    Functie : senior rechter A

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Rechtbank Assen

    Functie : senior rechter

    Datum eind : 15-05-2011

  4. Datum ingang : 16-05-2005

    Instantie : Rechtbank Assen

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  5. Datum ingang : 01-01-2002

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 15-05-2005

  6. Datum ingang : 06-08-1993

    Instantie : Kantongerecht Leeuwarden

    Functie : Kantonrechter

    Datum eind : 31-12-2001

  7. Datum ingang : 02-07-1993

    Instantie : Kantongerecht Beetsterzwaag

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  8. Datum ingang : 02-07-1993

    Instantie : Kantongerecht Heerenveen

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  9. Datum ingang : 02-07-1993

    Instantie : Kantongerecht Sneek

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  10. Datum ingang : 06-08-1993

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  11. Datum ingang : 27-05-1993

    Instantie : Kantongerecht Leeuwarden

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 05-08-1993

  12. Datum ingang : 13-07-1987

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Functie : Rechter

    Datum eind : 05-08-1993

  13. Datum ingang : 14-03-1986

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 12-07-1987

  14. Datum ingang : 22-04-1986

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 12-07-1987

  15. Datum ingang : 01-02-1982

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Functie : Rechterlijk ambtenaar in opleiding

    Datum eind : 13-03-1986