Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: Th.S.
Achternaam: Röell
Titels: jonkheer mr.

Rechtbank Noord-Holland

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-04-2013

    Instantie : Rechtbank Noord-Holland

    Functie : senior rechter A

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 30-04-2013

    Soort bedrijf/instantie : Dienst Koninklijk Huis

    Instantie : Dienst Koninklijk Huis

    Functie : Kamerheer van Z.M. de Koning voor de provincie Noord-Holland

    Plaats : Heemstede en Den Haag

    Bezoldigd : Nee

  2. Datum ingang : 01-01-2011

    Soort bedrijf/instantie : Charitatieve stichting

    Instantie : Burkens Stichting

    Functie : Bestuurslid

    Plaats : Heemstede

    Bezoldigd : Nee

  3. Datum ingang : 01-01-1989

    Soort bedrijf/instantie : Charitatieve instelling

    Instantie : Stichting Admiraal van Kinsbergenfonds

    Functie : Bestuurslid

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Noord-Holland

    Functie : senior rechter

    Datum eind : 31-03-2013

  2. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : senior rechter

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Datum ingang : 16-05-1994

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  4. Datum ingang : 26-05-1993

    Instantie : Kantongerecht Haarlem

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  5. Datum ingang : 26-05-1993

    Instantie : Kantongerecht Zaandam

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  6. Datum ingang : 03-02-1989

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Rechter

    Datum eind : 15-05-1994

  7. Datum ingang : 16-07-1987

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 02-02-1989

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-04-2006

    Soort bedrijf/instantie : Raad van Discipline

    Instantie : Raad van Discipline

    Functie : Plaatsvervangend voorzitter

    Plaats : Amsterdam

    Bezoldigd : Nee

    Datum eind : 01-04-2014

  2. Datum ingang : 01-01-2011

    Soort bedrijf/instantie : Dienst Koninklijk Huis

    Instantie : Dienst Koninklijk Huis

    Functie : Kamerheer van H.M. de Koningin

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Nee

    Datum eind : 30-04-2013