Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: .mr.
Achternaam: J. Wiersma
Titels: kol

Rechtbank Gelderland

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-04-2013

    Instantie : Rechtbank Gelderland

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-01-2017

    Soort bedrijf/instantie : Stichting

    Instantie : Stichting De Basis / Veteraneninstituut

    Functie : Externe Klachtenfunctionaris

    Plaats : Doorn

    Bezoldigd : Onbekend

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Oost-Nederland

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-03-2013

  2. Datum ingang : 01-03-2012

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 24-06-2016

    Soort bedrijf/instantie : Stichting

    Instantie : Stichting De Basis / Veteraneninstituut

    Functie : Voorzitter klachtencommissie en de klachtencommissie Geschillen en Ongewenst Gedrag op het werk

    Plaats : Doorn

    Bezoldigd : Ja

    Datum eind : 01-01-2017

  2. Datum ingang : 01-02-2013

    Soort bedrijf/instantie : Opleidingsinstituut

    Instantie : PBLQ/ROI Defensie

    Functie : Gastdocent

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Ja

    Datum eind : 01-07-2016

  3. Datum ingang : 01-02-2010

    Soort bedrijf/instantie : Ministerie van Defensie

    Instantie : Nederlandse Defensie Academie

    Functie : Voorzitter Commissie van Beroep voor de Examens

    Plaats : Breda

    Bezoldigd : Nee

    Datum eind : 01-07-2016

  4. Datum ingang : 01-03-2013

    Soort bedrijf/instantie : UItgeverij

    Instantie : Kluwer BV

    Functie : Redacteur/coördinator

    Plaats : Deventer

    Bezoldigd : Nee

    Datum eind : 01-01-2016

    Functie buiten de rechterlijke macht

  1. Datum ingang : 01-04-2008

    Instantie : Ministerie van Defensie

    Functie : Directeur Dienstencentrum Juridische Dienstverlening

    Plaats : Den Haag

    Voorgaande betrekkingen

  1. Datum ingang : 01-04-2008

    Instantie : Ministerie van Defensie

    Functie : Directeur Dienstencentrum Juridische Dienstverlening

    Plaats : Den Haag

    Datum eind : 01-07-2012